Wpis z mikrobloga

Porównanywanie jakiejkolwiek dziedziny obecnego państwa do PRL jest czystą głupotą i manipulowaniem ignorantami historycznymi.


@ediz4: Ojojoj tak sie oburzyłeś, a nawet nie potrafisz przeczytąc ze zrozumieniem co napisąłem. Tak to jest gdy się pisze z wieloma osobami na raz.
Napisałem:''taki poziom chamskiej propagandy był ostatnio za PRL'', co oznacza, ze poziom propagandy jest najwyższy od upadku PRL. Gdzie tu manipulowanie faktami historycznymi? Tylko wyznaczyłem ramy czasowe.

Media które mają znikomy udział w rynku - na poziomie
  • Odpowiedz
Propaganda wtedy również miała się dobrze - Kraśko czy Lis to dwa przykłady.


@ediz4: Ale był Pośpieszalski w jednym z programów. A teraz nawet propisowski działacz się obsrał gdy miał wymeinić jakiego dziennikarza który byłby dla opozycji odpowiednikiem Pośpieszalskiego i nadal pracowałby w TVP. Nie zrównuj więc telewizji wtedy i dzisiaj, bo fakty temu przeczą.
  • Odpowiedz
Wróć do mamy niech Cię nauczy podstaw kultury


@ediz4: nie mam argumentow wiec wytykam kulture. Jakie to #!$%@? dziecinne, jak w tvpis. Nie sprawia to ze masz racje, chyba tylko wsrod plepsu tak sie wygrywa dyskusje tj. Wsrod widzow tvpis
  • Odpowiedz
Ojojoj tak sie oburzyłeś, a nawet nie potrafisz przeczytąc ze zrozumieniem co napisąłem. Tak to jest gdy się pisze z wieloma osobami na raz.

Napisałem:''taki poziom chamskiej propagandy był ostatnio za PRL'', co oznacza, ze poziom propagandy jest najwyższy od upadku PRL. Gdzie tu manipulowanie faktami historycznymi? Tylko wyznaczyłem ramy czasowe.


@szurszur: A ja napisałem o porównywaniu. Czego nie rozumiesz?

No widocznie nie ma ludzi o podobnych pogladach chcacych robić telewizję. To nie oznacza, że można w takim stopniu zawłaszczac publiczne media, bo oparło się na mało wykształconym i
  • Odpowiedz
A ja napisałem o porównywaniu. Czego nie rozumiesz?


@ediz4: No to wyjaśnij gdzie tu jest manipulowanie faktami historycznymi. I to napisz to dokłądnie.

Rząd ma zawsze media rządowe czy tobie się to podoba czy nie. Gdy zmieni się rząd na PO to będą to media PO. Czego nie
  • Odpowiedz
Wymoderowanie twojego wpisu normalnemu przemówiło by do rozsądku ale widzę tobie nadal mało błazenady.


@ediz4: jak juz sie powolujesz na moderacje to powiedz ile ci fake newsow dzis usuneli
  • Odpowiedz
No to wyjaśnij gdzie tu jest manipulowanie faktami historycznymi. I to napisz to dokłądnie.


@szurszur: ignorantami historycznymi - nie faktami historycznymi. Ale jak chcesz fakty to całe otoczenie medialne obecne jest nieporównywalne z PRL więc to co zrobiłeś jest po prostu głupie.

Przecięz pisże tylko nie czytasz. Problemem jest chamski wrecz antypolski poziom propagandy TVP. Gdyby to było prowadzone w umiarkowany sposób nie byłoby tak oburzajace....

Już pisałem wyżej. To jest twoja opinia. A oburzać to się i możesz - nikt niekomu nie broni. Cała dyskusja jednak tyczy się obarczani winą jakieś stacji TV
  • Odpowiedz
afery PO były niesamowicie szybko zamiatane pod dywan


@ediz4: np afera ambergold w ktorej nikomu z po sie nie udalo nic udowodnic?
Czy moze afera hazardowa po ktorej #!$%@? ludzi z po o ktorej w twoim znienawidzonym tvnie mowili w kolko? Po prostu wg prawaka jak ktos nie kłamie na kożyść pisu to znaczy ze gnębi prawice.
  • Odpowiedz
Już pisałem wyżej. To jest twoja opinia.


@ediz4: No tak samo jak to co piszesz to Twoja opinia. Tyle, że ja swoją popieram arguemntami w rodzaju propisowscy dziennikarze pracujacy w TVP za PO, a Ty nie jesteś w stanie tego argumentu obalić.

Patrząc na rynek medialny obecnie panuje równowaga w
  • Odpowiedz
No tak samo jak to co piszesz to Twoja opinia. Tyle, że ja swoją popieram arguemntami w rodzaju propisowscy dziennikarze pracujacy w TVP za PO, a Ty nie jesteś w stanie tego argumentu obalić.


@szurszur: Jakiego niby argumentu. Wydajesz opinię ze jest jakaś antypolska propaganda. Przecież tego się nie da zmierzyć więc czego oczekujesz?

A które media beda milczały przy aferach Po ewentualnie robiły materiał z tezą - ''no może zrobił źle, ale za peło...". Bo tak wyglada przekaz TVP absolutnie zgodny z linia partii rzadzacej. Takiej zgodnosci nie było kilka lat temu....

Tak wygląda twoje wyobrażenie o przekazie. Wszystkie afery kończyły się tak samo - informacja, potem odpowiedź Tuska że się tym zajmie i afery nie było. Potem gdzie po roku człowiek się dowiadywał że jakiegoś Rycha czy Mira nie ma
  • Odpowiedz
@viejra: No tak, chlip chlip nic nie wolno powiedzieć na TVP. Wcaaaaaale nie szczuli przez ostatnie 3 lata. Wcaaaale to nie był poziom gorszy niż rosyjski czy białoruski. TVN to obecnie wzór obiektywizmu, materiały jadące po opozycji są często, wbrew twierdzeniom "prawdziwych patriotów". A ile razy w TVP był materiał krytyczny wobec PiSuaru?

Stop nienawiści nie oznacza stop krytyce. Morderca jest prawdopodobnie chory psychicznie, natomiast działanie TVP jest w pełni
  • Odpowiedz
Jakiego niby argumentu.


@ediz4: No człowieku obcinasz mi zdanie i pytasz ''jakiego argumentu'' skoro on jest nawet w tym ocenzurowanym zdaniu? Bo napisałem:'' ja swoją popieram arguemntami w rodzaju propisowscy dziennikarze pracujacy w TVP za PO''.
Już nawet żeby dyuskutowąc musisz manipulować jak pisowcy.

Chłopie. Licz udziały w rynku a nie
  • Odpowiedz
No człowieku obcinasz mi zdanie i pytasz ''jakiego argumentu'' skoro on jest nawet w tym ocenzurowanym zdaniu? Bo napisałem:'' ja swoją popieram arguemntami w rodzaju propisowscy dziennikarze pracujacy w TVP za PO''.

Już nawet żeby dyuskutowąc musisz manipulować jak pisowcy.


@szurszur: Ale co to chłopie jest za argument? udowadniający co? Że za PO był w TV Pospieszalski? Jakie to ma znaczenie?

No to obecna opozycja nie ma żadnej telewizji. Te rzekomo zgodne ze światopogladem też atakuja opozycje za wpadki i nie ma tu parasola tak szczelnego jaki rozciagaja media propisowskie
  • Odpowiedz