Wpis z mikrobloga

@Flacer: no tak, jak wysportowany to głupi. Z takim podejściem w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.


Myślę, że nie o to poszło koledze co mówił o iq70. Gość ze zdjęcia rzeczywiście może mieć niskie, z tych samych powodów dla, których ma taką rzeźbę czyli przez życie w dzikim wypiździejewie. To zaś się wiąże z gorszym dostępem do edukacji i przez to statystycznie niższym IQ
  • Odpowiedz
@MPXD: A jak jest po lewej, to jest jeszcze głupszy. I co z tego.
Nie zmienia to nijak faktu, ze czarni z Afryki są wyraźnie mniej inteligentni od reszty świata.
I nie wazne jakby kombinowac i zakrzywiac rzeczywistość- tego nie zmienisz.
  • Odpowiedz
@MPXD: JAkto nie mamy?
Toż na podstawie samej statystyki, moze nie ze 100% pewnoscią, ale bliską 100 moge stwierdzic, ze jest głupszy od przecienego Europejczyka.
Masz tu rozkład Gaussa inteligencji (Źródło to NYT, wiec chyba mu ufasz) dla kraju, gdzie przecietne IQ wynosi 100 (wiec w przybliżeniu mozna pod to podciągnac Stany, Kanade, Australię, znaczną większosc Europy)
https://newtimes.pl/inteligencja-i-testy-iq-ranking-slawnych-ludzi-vipow/

Co z
  • Odpowiedz
gdzieś czytałam, że kiedyś ludzie żeby zdobyć pożywienie, musieli przebyć 40 km dziennie. Dzisiaj nie przechodzą ani km...


@Bellie: Ja chodzę bardzo dużo kilometrów i nie wyglądam jak ten facet.

  • Odpowiedz
Ludzie chodzą na siłownie, wydają setki złotych na ekstra diety i suple a czasami sterydy a jakiś ziomek z kongo co je gruz i goni małpy i tak wygląda lepiej niż 90% bywalców siłowni

@PonuryMruk:
Mój stary też tak mówił, za młodu sporo pracował fizycznie, potem budował swój dom (pomagałem), potem cały czas coś w ogrodzie i cały czas jakieś dźwiganie itp. Świał się ze mnie, że ja siłownia itd.
  • Odpowiedz