Wpis z mikrobloga

Coś takiego wywołało u mnie 7 miesięcy nudności i braku apetytu i jednocześnie tycie i ciagle zapchanie. Żaden lekarz mimo badań i testów nie był w stanie mi pomoc i leczyłem się nawet psychiatrycznie. Dopiero miesiąc temu gdy aptekarka poleciła mi jeden probiotyk przeszło w jeden dzień. Dziękuje pani aptekarko, a kurczakowi na patyku #!$%@? w dupę
Pobierz
źródło: comment_O1goEOgQTvCJhfaZxyogm2VSheyezX5S.jpg
  • 56
po wzięciu jednej tabletki po godzinie zacząłem się trząść i było mi gorąco i tak przez 6 godzin. Po tym czasie zaczął mi brzuch bulgotać strasznie i z nadętego spowrotem stał się płaski jak zawsze


@Tymariel: co?? xDDDD
po wzięciu jednej tabletki po godzinie zacząłem się trząść i było mi gorąco i tak przez 6 godzin. Po tym czasie zaczął mi brzuch bulgotać strasznie i z nadętego spowrotem stał się płaski jak zawsze i od następnego dnia znowu mogłem jeść. Przy okazji jedząc 3x niż wcześniej schudłem 4kg i wróciłem do mojej normalnej wagi ~65kg


@Tymariel: Namówiłeś mnie xD
@Bellie: tylko ze juz dawno to zrobilam, jestem na diecie przeciwgrzybiczej juz ~3 lata

tylko najwiekszym problemem jest chyba to, że byłam zawsze leczona antybiotykami i to one mnie tak rozregulowały

mam nadzieję że ten probiotyk cokolwiek polepszy

nawet mała poprawa samopoczucia bedzie zauwazalna
schudłam po tym 30 kg


@ZdenerwowanyPajonk: no wiesz, coś wcześniej musiałaś wybitnie niezdrowego jeść skoro osiągnęłaś wagę o 30 kg (!) większą od obecnej. W przypadku grzybicy ładowanie w siebie dodatkowych probiotyków jest dosyć ryzykowne - skonsultuj to z jakimś ogarniętym lekarzem, najlepiej gastrologiem. Zaczęłabym na początek od małych dawek naturalnych probiotyków - kiszonek. Kapusta kiszona, ogórki itd. Tylko faktycznie małymi dawkami, żebyś zaraz nie spuchła jak balon - bo produkują
@Bellie: no mowie jadlam slodycze cale zycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

diete zaczelam 3 lata temu i tak od siebie po prostu przestałam raczyć się wszystkim co słodkie i ograniczyłam kaloryczność do 1000-2000 dziennie i w pierwszym miesiącu poszło 30

zobaczymy co mi dadzą te kapsułeczki bo dietowo odżywiam się w sam raz - dwa woreczki kaszy gryczanej dziennie + jakieś warzywka i do tego czasem mięsko,