Wpis z mikrobloga

Coś takiego wywołało u mnie 7 miesięcy nudności i braku apetytu i jednocześnie tycie i ciagle zapchanie. Żaden lekarz mimo badań i testów nie był w stanie mi pomoc i leczyłem się nawet psychiatrycznie. Dopiero miesiąc temu gdy aptekarka poleciła mi jeden probiotyk przeszło w jeden dzień. Dziękuje pani aptekarko, a kurczakowi na patyku #!$%@? w dupę
Tymariel - Coś takiego wywołało u mnie 7 miesięcy nudności i braku apetytu i jednocze...

źródło: comment_O1goEOgQTvCJhfaZxyogm2VSheyezX5S.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 3
@prawda_w_moskwie: nie wiem. Wg lekarzy byłem 100% zdrowy wiec nie mogę nic powiedzieć. Salmonelli nie dostałem ani innych bakteri bo by wyszło na badaniach. A wszystko wychodziło ok. Mocz, kał, krew, gastroskopia nawet.
  • Odpowiedz
@Tymariel: to probiotyk, on nie może być „mocny” sądząc po nazwie zawiera po prosty 10^9 bakterii lactobacillus acidophilus czyli dość standardowej, w standardowej ilości w prawie każdym probiotyku. Może być tak, ze to jakiś wyjątkowy szczep. Probiotyki w aptece najlepiej kupować te przechowywane w lodowce bo zwykle w nich zdolnych do zycia jest najwiecej z deklarowanych przez producenta bakterii. W Polsce jest to np. Dicoflor
  • Odpowiedz
@ZdenerwowanyPajonk: to ci nie bardzo pomoże na tym etapie, a może zaszkodzić. Grzybica flory jelitowej to po prostu jej przerost. Odstaw alkohol i cukier biały w każdej postaci. Jak złe bakterie wymra (wyleczysz grzybicę) to dopiero możesz zastosować probiotyk, aby skolonizować florę nowym narybkiem.
  • Odpowiedz
@Tymariel: sam mam problemy z jelitami i dopiero mieszanie różnych probiotyków mi pomogło jakoś opanować problem, chociaż niestety jak zjem coś ostrego albo baardzo tłustego to problem potrafi nawrócić
  • Odpowiedz
a jakis polski zamiennik dla biedaka cebulaczka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZdenerwowanyPajonk: przecież to wychodzi 11,50 funta z przesyłką do PL czyli ok 60zł o co Ci chodzi?
@Tymariel: trochę dziwne że Ci niby tak szybko pomogło, rozumiałbym może po miesiącu ale po 1 dniu? Coś mi tu śmierdzi stary, mam ochotę spróbować tego cudu ale jakoś cięzko mi uwierzyć w to wszystko :)
  • Odpowiedz
7 miesięcy nudności i braku apetytu i jednocześnie tycie i ciagle zapchanie. Żaden lekarz mimo badań i testów nie był w stanie mi pomoc i leczyłem się nawet psychiatrycznie. Dopiero miesiąc temu gdy aptekarka poleciła mi jeden probiotyk przeszło w jeden dzień.


@Tymariel: też miałem niemal identyczne objawy i w badaniach wszystko OK. To się chyba nazywa IBS. Gastrolog też mi poleciła probiotyk z jakimś tam szczepem 299V oraz maślan sodu.
  • Odpowiedz