Wpis z mikrobloga

Łatwiej jeździ Wam się na rolkach czy łyżwach? Mi osobiście na łyżwach, przy czym fun z jazdy na rolkach jest większy. Rolki raczej z nastawieniem dystansowym, a na łyżwach wydaję mi się, że uda mi się nawet wykręcić jakieś piruety :)
Niby to samo, a jednak nie do końca. Jak jest u Was?
#rolki #lyzwy #sport #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@sisisa: do piruetów zdecydowanie przydatne ;) jeździłem po chropowatym lodzie i nadal łatwiej niż na rolkach
@Konsyriusz: tutaj może być przyczyna, rolki to 90, a łyżwy takie zwyczajne :)
jeżdżę od 3 lat tu i tu, a swoją drogą ciekawe jak jeździ się na rolkach do freestyle bo może tak samo łatwo jak na łyżwach ;)
  • Odpowiedz
a swoją drogą ciekawe jak jeździ się na rolkach do freestyle bo może tak samo łatwo jak na łyżwach


@okopl: Na bananie jest zwrotniej jak na łyżwach.
  • Odpowiedz
@okopl kiedyś myślałam, że jazda na rolkach i łyżwach, to prawie to samo, ale okazało się, że byłam w błędzie.
Zaczęłam swoją przygodę od rolek i jestem przyzwyczajona do asfaltu albo kostki - tam czuję się w miarę pewnie i mogę sobie pozwolić na więcej. Za to na lodzie nie jestem w stanie nawet utrzymać równowagi :D
  • Odpowiedz
@turboskarpetka: lód chyba raczej daje poczucie większego bezpieczeństwa jeśli chodzi o wywrotki, nie przeszorujemy się tak bardzo ;) jutro postaram sie rozpedzić na łyżwach i ciekawe czy osiągne "rolkowe" 38km/h ;)
  • Odpowiedz