Wpis z mikrobloga

Z racji, że minęło mi już 10 lat na tym portalu to małe i pierwsze #rozdajo. Biorą udział pulsujący.

Oddaję w dobre ręce 100 miliardów dolarów (100 000 000 000 000). Zielonki nie biorą udziału.
Dodatkowo nie bierze udziału grupa, która wskażecie w komentarzu i dostanie najwięcej plusów (np. #rozowepaski #niebieskiepaski #bekaztransa czy inna grupa, może uda mi się to jakoś ogarnąć ( _))

Wysyłka na mój koszt

#wykop #10yearschallenge #waluty #banknoty
Pobierz bobok - Z racji, że minęło mi już 10 lat na tym portalu to małe i pierwsze #rozdajo. ...
źródło: comment_pXwNLNy5HLAxMAmg7UYYh7qbeaq0eu95.jpg
  • 87
Zimbabwe zrezygnowało ze swojej waluty jakoś w 2009. Pamiętam z 10 lat temu natknąłem się na ten temat na youtubie, wtedy byli na etapie banknotów 5, 10 i 50 miliardów. W momencie premiery najwyższy był warty 30 dolarów, tydzień później już prawie nic. Były pokazane zdjęcia i filmiki ludzi którzy wozili kasę taczkami, była ona warta mniej niz papier używany do jej drukowania. Można se było wytapetowac mieszkanie tą kasą, tańsze niż
@bobok: ten banknot już od dawna nie jest wart 4 grosze tylko jakieś 100$, bo ma wartość kolekcjonerską, a patrząc na fotkę to gość ma cała paczkę(100 szt) wiec już do sprzedaży masz prawie 40k zł.
Pytanie skąd ma jeszcze dostęp do paczek bo było bardzo ciężko. Akurat kojarzę temat. Mało komentarzy, nie jest firmą, inne oferty bardzo proste, pojedyncze.