Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog #kieleckiulaniec #niedajciesiemanipulowac #ussponton

ale to jest hipokryta pieprzony, bo jak jemu spadło jabłko to nie było problemu że tydzień vlogów nie było, no zdarza się itp. itd,
ale jak w liniach lotniczych są jakieś opóźnienia to hurr durr, no jak to przecież ja mam bilet i mi sie należy, teraz już,
i w liniach lotniczych nie mają prawa się zdarzać różne wypadki losowe związane ze sprzętem albo załogą, albo pogodą, no nie mają prawa się zdarzyć bo uss ponton kupił billet, i jest umówiony na rzeczowe macanie kamerek, dronów i telewizorów.
no skandal #!$%@?.....
Pobierz zader7 - #mocnyvlog #kieleckiulaniec #niedajciesiemanipulowac #ussponton

ale to je...
źródło: comment_1mkrSp3lKvDIotVx6EHT5xsCcMQFoFH3.jpg
  • 4
@zader7: No dobra. Wyobraź sobie, że zamiast Szafy jest ktoś kto ma bardzo ważne 1-dniowe spotkanie biznesowe a LOT mu mówi, że może polecieć za np. za 9h. Może Szafa często przesadza, ale tutaj ma rację. Jeszcze jak by to się zdarzyło raz, dwa razy w życiu, ale Szafie zdarza się to już kilka razy w przeciągu kilku lat. Co mają powiedzieć ludzie, którzy latają kilkanaście a nawet kilkaset razy. Najgorzej
ma bardzo ważne 1-dniowe spotkanie biznesowe a LOT mu mówi, że może polecieć za np. za 9h


@xmokebe: to kiepski z niego biznesmen, jak nie może przewidzieć takich wypadków. Niepisana zasada przed ważnym spotkaniem biznesowym bierze się jeden, 2 dni lot przed, żeby się wyspać, zaaklimatyzować się i być wypoczętym przed spotkaniem.