Wpis z mikrobloga

@sad_pepe: nowy LASIK wavefront optimised już jest wystarczający, miałem operacje i jakość widzenia super, co prawda kropię co 2 godziny bo operacja była 2 tygodnie temu. Wkońcu czuję się jak pełnosprawny człowiek
@tomy86: można się przyzwyczaić. Poza tym one pływają w oku i zauważ że są bardziej widoczne kiedy szybko wstajesz. Potem opadają na skraju pola widzenia jak fusy w herbacie.
@Recpak: Ja miałem jedną czarną. Orzyzwyczaiłem się. Po 10 latach ponawiła mi się druga :> Zaczynam sie zastanawiać czy coś z tym nie zrobić.

Najleosze jest to, że 10 lat temu jak poszedłem do 2 różnych okulistów i mówiłem im, że mam czarna kropke w oku to żaden nie mógł mi powiedzieć co to ^^
@tomy86: To jeszcze nic, niestety dopadło mnie zaburzenie neurologiczne, które jest mało znane,
szczególnie w Polsce B ( ͡° ʖ̯ ͡°) Śnieg optyczny odebrał mi przyjemność z cieszenia się krajobrazami jakie widzę, u mnie akurat śnieg optyczny występuje w pomieszczeniach z niską jasnością, oraz nocą, chociaż widzę to cały czas.... Już nie mogę pooglądać gwieździstego nieba, pospacerować nocą przez las, bo widok po prostu mnie dołuje.

Nie
ExitMan - @tomy86: To jeszcze nic, niestety dopadło mnie zaburzenie neurologiczne, kt...

źródło: comment_rybCsXI4h8RKWNqhIyoUYyoXtJBgCzK4.gif

Pobierz