Wpis z mikrobloga

To co sie dzieje na tik toku jest nudne


@maniek_: Dla ciebie nudne, dla innych zabawne, nie do każdego to trafia, tak samo jak tobie się podoba coś innego a inny będzie uważał to za nudne, normalna sprawa.

że można na tym zrobić pieniądze


@maniek_: Tam i tak większość hajsu (jak nie 100%, nie wiem) to jest hajs z promowania produktów, tak jak na instagramie.
Dla ciebie nudne, dla innych zabawne...

@harnas_sv: podeślij coś ciekawego.

Tam i tak większość hajsu (jak nie 100%, nie wiem) to jest hajs z promowania produktów, tak jak na instagramie.

@harnas_sv: wiem co nieco, bo znam ich kilku osobiście. Rodziny się nie wybiera ;)
podeślij coś ciekawego.


@maniek_: ale ja tego nie śledzę w żaden sposób by móc coś polecić niestety
jedynie co sprawdzam (ostatnio na mirko nawet repostowałem jeden film) to fanpage

TikToks that cured my depression
@HAL__9000: Łoooo #!$%@? znowu ten mędrzec wykopowy xD To jest aplikacja DLA DZIECI, a dzieci nie piszą doktoratów tylko się bawią. Jeśli ktoś ma lat 30 i ogląda tiktokerów, jarając się tym, uzależniając od tego życie to ma coś z głową, ale jeśli ktoś ma lat 10 i jest fanem jakiegoś chłopca co się wygłupia przed kamerką, to uważam to za całkiem normalne, bo wszystkie pokolenia tak robiły, robią i robić
90% youtuberów, instagramowiczów i tiktokerów ma #!$%@? w te dzieci i robi to tylko dla pieniędzy. Gdy tylko wyłączy się kamera, schodzi im z ryja ten teletubisiowy uśmiech, odpalają szluga i otwierają łychę, bawiąc się na swoich imprezach i jeżdżąc luksusowymi samochodami. To są ich kreacje, którymi zarabiają na życie


@wcfilmowe: I to ma coś udowadniać? Jedynie podkreśla żałość całej sytuacji. Nic więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Nadrill: jako że nikt przez 50komentarzy nie wytłumaczył co to jest, a też nie wiedziałem to spieszę z pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tiktok to aplikacja, dawniej musical.ly, połączenie Spotify i Snapchata, wstawiają tam krótkie filmiki do 15sekund z muzyką, a ludzie to oglądają. Głównie <20lat więc można domyślać się poziomu kontentu ¯\_(ツ)_/¯
@HAL__9000: Udowadnia to, że udajesz tego gościa z mema w kapeluszu, co patrzy w pociągu za szybę. BO JA TO PRAWDZIWĄ SZTUKĘ DOCENIAM, PRAWDZIWĄ PRACĘ, JEŻDŻĘ KONNO DO SWOJEJ PLANTACJI BAWEŁNY, Z FAJKĄ W USTACH OGLĄDAJĄC JAK MURZYNI NA MNIE ROBIĄ.