Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy regularnie trenuje #boks , wczoraj żeby trochę "pomieszać" i sobie odmienić poszedłem pierwszy raz w życiu na #muaythai . Mireczki wszystko mnie napier**** - przedramiona, łokcie, kolana, podudzia, żebra. Ale tak ogólnie super sport i za tydzień też jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z klasycznego boksu nie zrezygnuje bo się tym jaram, ale raz w tygodniu można potrenować co innego.
#sztukiwalki #oswiadczenie
  • 31
  • Odpowiedz
Taki to sport, że byle Sebek czy inny celebrytka potrafi wejść do ringu i udawać, że walczy. W boksie nie ma takiej możliwości, bo to sport techniczny. Jak nie jesteś dobry w żadnym sporcie walki to idziesz w MMA, bo tam wystarczy opanowanie podstaw.


@AllOver: po pierwsze, w MMA walczy się w oktagonie. Po drugie, co to za chochoł? Chyba troche ci się literki poprzestawiały, naprawię:

Boks to taki sport, że
  • Odpowiedz
@Choir: To jest taki typ co jak dostanie okop to ma pretensje ze gość go kopał a nie boksował xD MMA jest właśnie po to żeby wyjaśniać takich fanboyów jednej dyscypliny. Ale i tak PRIDE i inne stare federacje pokazały zę ktrólem wszystkich sztuk walki jest BJJ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Choir: o tym, że boks umiera mówią jakoś tylko ludzie od mma. I nagle dwóch się pod zwykłym postem o MT zaczyna sapać, gdzie ja sobię żartuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@AllOver przecież słowem nie wspomniałem o postach, w których śmieszkowałeś z taja, a czepiam się tych, w których jedziesz po MMA, bo mam inne zdanie
  • Odpowiedz
@Choir: MMA ciekawsze xD
Większość walk to jakieś przytulańce na macie.
Dla mnie boks to szachy gdzie MMA to warcaby.
W boksie trzeba myśleć kilka rund do przodu i to jest piękne a w MMA kto pierwszy trafi ten wygrywa. W sumie to nawet nie warcaby a monopoly gdzie wystarczy szczęście
  • Odpowiedz
  • 2
@korporacion xD kolejny geniusz, ktory uwaza, ze jego ignorancja i niezrozumienie podstawowych technik grapplingowych sa jakimkolwiek argumentem. To rozumiem, ze zasady MMA zabraniaja technik bokserskich? Ze nie ma tam zadnych strikerow? Kiedy ostatnio ogladales UFC, w 1994? Zreszta juz wtedy bylo co ciekawsze niz boks.

MMA to wlasnie szachy: masz wiele roznych figur i musisz nauczyc sie ich ruchow, tysiace roznych taktyk. W boksie z kolei przychodzi stary dziad, wypierdziela wszystkie figury
  • Odpowiedz