Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@fan_comy: a to się dało przejść bez zabijania kogokolwiek? Bo jak pamiętam, to od mniej więcej połowy misji wybijałem wszystkich na pełnej #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@fan_comy: ale z drugiej strony jak kojarzę, oprócz tych papierów ze screena, były jeszcze drugie i inny mundur, kogoś wyższego rangą. Przechodziłem to kurła z 20 razy, ale to było tyle temu...
  • Odpowiedz
@fan_comy: najgorszy byl ten skrypt na ich respawn jak juz "wiedzieli" ze tam jestes. Dosc szybko wyskakiwali i musiales rownoczesnie biec i ich zabijac. Przynajmniej na wyzszym poziomie
  • Odpowiedz
@balbezaur: multi? Multi to grałem w kafejce wynajętej na wyłączność, jechaliśmy do miasta obok (jestem ze wsi) na 3 auta, by grać ~12h xD od 19:00 do 7:00 rano xD

Dziś nie do pomyślenia. Pewnie tyle ludzi nawet by się nie udało nazbierać :?
  • Odpowiedz
multi bylo zajebiste! Szkoda że już nikt nie gra...


@balbezaur: jeszcze troche ludzi gra, ja se pykam od czasu do czasu( ͡° ͜ʖ ͡°)

serwery jeszcze są, trzeba znaleźć na necie IP i bezpośrednio wchodzić na dany serwer


@rozzen: niekoniecznie. Jest działająca wyszukiwarka, nazywa się Mohaa Reborn Query Tool i działa dobrze. Oczywiście przyzwoitych serwerów jest niewiele, ale wieczorem się wypełniają i można postrzelać :)
kapitan_kielon - > multi bylo zajebiste! Szkoda że już nikt nie gra...

@balbezaur:...

źródło: comment_hfhnUXGsliegyuCE53knRvuJrhdCL3rV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@kapitan_kielon pamiętam jak godzinami grałem na serwerze na którym się budowało mapę i później się strzelało. Ahhhhhhh..aż muszę sobie ściągnąć tę grę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz