Wpis z mikrobloga

Myślicie sobie pewnie fajne to uczucie być kibicem takiego Juventusu który idzie po 8 tytuł mistrza Włoch z rzędu. Otóż nie. 23 lata spędziłem kibicując Juventusowi a w tym czasie degradacja do Serie B kiedy naprawdę zwątpiłem że rzeczywiście kupowali mecze, na szczęście okazało się że nie. Oprócz tego oczywiście oglądałem 4 przegrane finały Ligi Mistrzów, super uczucie, serio k---a. Te scudetti już mnie nie jarają kiedy Milan i Inter istnieją tylko teoretycznie. Kiedyś to były pojedynki, teraz liga jest wygrana przed pierwszym gwizdkiem w sezonie. Chcę czegoś więcej, chcę w końcu zobaczyć Juventus wygrywający Ligę Mistrzów.
#mecz #pilkanozna #juventus
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: jako fan teoretycznego interu (fakt graja jak graja od 2011 to juz nie to samo i tesknie za starym interem) powiem ci ze sezon 2010 i potrojna korona to najlepszy okres jaki bylo mi dane przezyc w pilce noznej... szkoda ze wtedy holendrzy przegrali final ms to by byl komplecik. Jak gral buffon to juve zyczylem wygrania LM ale teraz jakos tego nie czuje jest mi to obojetne
  • Odpowiedz
@Minieri: Kibice PSG to dopiero mają przekichane- śmieszna liga, co roku szybko przegrana liga mistrzów (jak na ich ambicje) i wszyscy mają z nich bekę, że za szejkowe pieniądze nie można miec wszystkiego
  • Odpowiedz
@Minieri: No widzisz, a mój kumpel kibic Liverpoolu mówi, że chce zobaczyć Live wygrywające ligę, nawet kosztem LM. Z resztą się zgadzam, kiedyś to były pojedynki w Italii. W 2003 roku w LM w półfinale były 3 włoskie ekipy. Nie tak dawno odpaliłem sobie powtórkę tego finału, to k---a, ale to była piłka. Ehhhh... Pozostaje powspominać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri Niestety nie doczekasz się i bardzo k---a dobrze, wszystkiego najgorszego za tego gola z przewrotki strzelonego przez Trezegueta Realowi. Już nawet nie pamiętam czy to był półfinał, czy ćwierćfinał, ale płakałem wtedy jak bóbr jak wyrzucili Real z LM, a z osiem lat miałem.
  • Odpowiedz
@Zlpnc: Nie strzelił przewrotką tylko z półwoleja w półfinale LM 2003. Przewrotką to Del Piero asystował Treze w meczu o scudetto z Milanem w 2005.
  • Odpowiedz
@Minieri: Otóż z wieloma faktami o których piszesz muszę się zgodzić, lecz mnie jako kibica, Scudetto nadal cieszy, przypomina mi to tą niesamowitą przemianę klubu jaką przeszedł na przestrzeni ostatnich zwycięskich lat, Vucinić, Matri, Giovinco, Tevez, Llorente, Morata, Dybala, Higuain, Ronaldo. To jak ten zespół ewoluował pokazuje siłę Juve i budzi respekt. Do udowodnienia zostało tylko jedno...
  • Odpowiedz
@Marco-x: Otóż nie, końcowy wyrok sądu sportowego był taki że całe rozgrywki zostały przeprowadzone sprawiedliwie, proces wyboru sędziów na spotkania był prawidłowy i nie było żadnych incydentów z "ustawianiem meczów". Dlatego Juventus obecnie żąda odebrania Interowi tytułu mistrzowskiego zdobytego przy zielonym stoliku.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ten finał to pamiętam jak dziś. A najbardziej szkoda mi było Juve w meczu z Borussia w finale. Mój tata przeciwnik włoskiej piłki w tym finale śmiał się ze mnie jak Juve dostawało dwoma bramkami i zapytał się mnie - i gdzie ten twój Del Piero. Poźniej wszedł na boisko z ławki i od razu pacnął piękna bramkę - tyle dobrego xD
glownights - @Minieri: Ten finał to pamiętam jak dziś. A najbardziej szkoda mi było J...
  • Odpowiedz