Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z serwisem #proline? Mi mix 2s od #xiaomi jest tam w naprawdę dobrej cenie i biorąc pod uwagę to, że szukam polskiej dystrybucji (na fv VAT), to jestem prawie zdecydowany na ten telefon (konkurencją jest OnePlus 6, ale w Polsce nie ma szans dostać go w cenie tego mi mixa). Pytanie tylko, czy serwis w proline jest sensowny, bo w necie dużo negatywnych opinii...
#telefony
  • 10
@marafc
Też się zastanawiałem. Co prawda nie miałem okazji korzystać z serwisu Proline ale z innych wielkich sklepów i też nie jest fajnie loteria co się trafi. Poczytaj o serwisach innych większych czy mniejszych sklepów będziesz widział że jest podobnie. Zawsze to ciut lepiej niż u Pana Chińczyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ostatecznie wziąłem zawsze jakaś ochrona jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślę że
@banbulas: Zamówiłem już, co prawda czas na sprowadzenie z innego oddziału to 10 dni (WHAT?), ale jednak tak jak mówisz - z serwisami to i tak jest loteria. Obym nie musiał tego sprawdzać :)
E to coś Cię średnio potraktowali ( ͡º ͜ʖ͡º)
W poniedziałek po południu jakoś dzwoniłem dziś już info że przekazano do spakowania w raz z numerem paczki. Byłem pierwszy ( )
@banbulas: @marafc: Ja zamówiłem dziś. Oczywiście poszedł mail, kiedy mógłbym się ewentualnie spodziewać paczki z Mixem bo w centrali nie ma białych Mix 2s 128GB. Myślę, że to najwyższa pora na kupno tego telefonu i nie chciałem już czekać bo jest opcja, że niedługo będzie niedostępny. A szkoda, bo faaaajny.
@banbulas: @marafc: Update, bo już nie mogę edytować :P Zamówienie zmieniło status, oczekuje na skompletowanie, przewidywany termin 30.01.2019 r. czyli za 7 dni licząc od dziś. Pewnie dają taki odległy termin z automatu, a jak uda im się wcześniej to dobrze. Zastanawiałem się nad Mixem 2s z amazona niemieckiego. Pewnie byłby szybciej ale gwarancja w Niemcowni była średnio poręczna jakby coś...
@banbulas: @banbulas: ups :/ no ja swój już mam gotowy do odbioru, ale nie wiem czy odbiorę xD więc jeden nowy może się pojawi ;)
Jak już masz tego mixa to jesteś w stanie sprawdzić dla mnie, czy w opcjach kodeka bluetooth masz możliwośc wyboru aptx-hd?