Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Poszukuje czegoś do 150zl (jeśli będzie faktycznie warto to jestem skłonny dopłacić, ale na razie trzymajmy się tej kwoty). Zastanawiałem się nad smok vape pen plus. Zależy mi na dobrym oddawaniu smaku liquidy, bo korzystam tylko z zerówek. Nie planuje też przy nim za dużo grzebać, dobrze by było jakby wszystko już było gotowe i jedyne co trzeba zrobić to zalać liquid ewentualnie od czasu do czasu wymienić grzałke.
#epapierosy #vape #edym #epapieros #vapenation
  • 11
@nerfipro174: słyszałem że teraz niezle cło się płaci na naszej wspaniałej granicy, ja zamówiłem jakiś czas temu i się boję że będę musiał płacić o wiele wiecej.
Jesli już coś za granicą kupujesz to pamiętaj żeby nie miało w środku baterii, słyszałem że wtedy gorzej jest z przejściem.
A jeśli chcesz coś kupić w PL, może coś z serii smoka, jest dużo stickow, poszukaj na necie.
@Pajojajo: Właśnie chciałem coś ze smoka, tylko problem w tym, że z tego co widziałem teraz większość sklepów które wysyłały już nie prowadzą wysyłki i jedynie odbiór osobisty, a z chin z drugiej strony boje się zamawiać ze względu na urząd celny a po drugie w przypadku jakiejś gwarancji różnie z tym bywa. Chyba jedyne co mi pozostało to porozglądać się po lokalnych sklepach u siebie
@nerfipro174: w stacjonarnym, na miejscu ci doradzą, wszystko o sprzęcie opowiedzą. Zamawianie z internetów to polecam edym, aczkolwiek coś ostatnio się u nich dzieje i nie można wysyłki, tak słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamawianie z Chin to zawsze loteria, pamiętaj. Może Ci nawet od buta paczka nie przyjść.