Wpis z mikrobloga

@Destruktor91: ten wiadukt jest bardzo popularnym miejscem, nie tylko wśród MK. Chodzą tam pary, nastolatki po selfie i inne takie. Z tego też względu jest to miejsce dość często patrolowane przez policję. Ostatnio postawili na schodach znak "Wejście wzbronione". Kiedyś kiedy byłem w połowie wejścia na górę, przyjechała policja i kazali mi zejść. Na pytanie dlaczego tam weszłem odpowiedziałem "lubię pociągi" a policjant na to "a to nie może pan oglądać
SebaD86 - @Destruktor91: ten wiadukt jest bardzo popularnym miejscem, nie tylko wśród...
@Destruktor91: polecam srogo naprawdę. Widoki świetne, ruch non-stop (lk131 - wszystko z południa przez Bdg na Trójmiasto tamtędy leci, no i towarów od groma). W weekend jak w godzinę nie przejadą 2-3 pociągi to jest szok. Jak kręciłem ten filmik to byłem max 20 minut to 3 nagrałem. Tylko wiało i zimno było to już szedłem.
@SebaD86: Miejsce naprawdę fajne. Byłem tam kilka lat temu i spotkałem grupkę miłośników wspinaczki. Założyli sobie liny i huśtali się pod przęsłem. Oczywiście po jakimś czasie przyjechała policja i wszyscy zostali spisani. :)
Szkoda, że drzewa i krzewy zarastają ten piękny obiekt. Można by go dużo lepiej wyeksponować.