Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@xeerxees: jak ja nienawidze tej ściery, kazała zostawiać buty i kurtkę w szatni która zamykała na klucz xD później ci ich nie odda jak nie przyniesiesz na piśmie że jesteś zwolniony z lekcji xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
@xeerxees: panie woźne zawsze na plus, miło je wspominam z czasów obowiązkowej edukacji.
A tym, co śmiecą to gratuluję, chwalić się byciem brudasem w internecie to trzeba być naprawdę udanym xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 503
@xeerxees: Ta po prawej niby jajcarka, czasem powie coś śmiesznego, bananowe oskarki cisną z nią beke, ale ma swoje odpały, i tak nie wypuści w czasie lekcji. Ta po środku, najmilsza, za bardzo wierzy w dobro i szczerość dzieci, jak dobrze zbajerujesz że musisz do lekarza albo mama czeka przed szkołą to uwierzy i wypuści. Czasem poczęstuje herbatką w kantorku. Tej po lewej nikt nie lubi, wredna, miłą udaje tylko
  • Odpowiedz
@xeerxees: Ja tam Ewkę woźną lubiłem. Kiedyś kolega trzymał drzwi od klasy i krzyczał "nie wejdziesz #!$%@?", za chwilę z siłą #!$%@? achillesa wbija Ewka i odpowiada "Ja #!$%@? nie wejdę? Hehehe". Zajebista babka.
  • Odpowiedz