Wpis z mikrobloga

@chanelzeg: > Zarabiającym do 500 zł miesięcznie podnieśli (kest ktoś takiw ogóle?).

MF kończy prace nad projektem ustawy. Każdy, kto uzyska w ciągu roku dochód do 8 tys. zł, nie zapłaci podatku. W 2015 r. (ostatnie dostępne dane) bonus ten dotyczył ok. 3,2 mln osób.


No faktycznie, nie ma nikogo takiego.
@StachZielonka: @M_longer:
@StachZielonka aż to smutne, bo kto by nie przyszedł i tak nie zrobią nic, a lud będzie sie zarł miedzy sobą zamiast drążyć do polepszenia zycia sobie i innym. Ale lepiej dla ich jest szczuć polakow na siebie bo nie muszą robić wiele a i tak ich wybiorą. Scenariusz powtarza się co kilka lat.
@gorfag: @M_longer: to jest Panowie czyste #!$%@?. Mam niestety ten sam problem, ze pracuje uczciwie na etacie i zarabiam trochę ponad ten 2 próg podatkowy i pomimo tego, ze zupełnie nie czuje się nawet trochę bogaty, a moje miesięczne wynagrodzenie nie wystarczy nawet na metr mieszkania to podatek dla takowych płacić już muszę. Dlaczego nikt nie wpadnie żeby to waloryzować o srednioroczny wzrost wynagrodzeń? Ano dlatego, ze nie trzeba bo
@gorfag: @M_longer: to jest Panowie czyste #!$%@?. Mam niestety ten sam problem, ze pracuje uczciwie na etacie i zarabiam trochę ponad ten 2 próg podatkowy i pomimo tego, ze zupełnie nie czuje się nawet trochę bogaty, a moje miesięczne wynagrodzenie nie wystarczy nawet na metr mieszkania to podatek dla takowych płacić już muszę. Dlaczego nikt nie wpadnie żeby to waloryzować o srednioroczny wzrost wynagrodzeń? Ano dlatego, ze nie trzeba bo
@StachZielonka: i to jest #!$%@? skandal... czy ja dozyje czasow ze wejda kumaci mlodzi wolnosciowcy do sejmu.. wyjebia ten caly beton ... te wszystkie swinie przy korcycie.... zlikwuduja dochodowy, przymus ZUS its.. albo chociaz kwote wolna zrobia na 15k miesiecznie oczywiscie... #!$%@? mac... to moj kraj jest a nie tych darmozjadów co tylko przeszkadzaja...