Wpis z mikrobloga

#bitcoin Ooo :) nawet nie zauważyłem że BTC spadł do 3514 ;) zbyt mocno zajęty jestem świetnym projektem jakim jest #primestone Wiecie czym się różnimy? :) Moja MN sobie działają :) a Wy sracie w gacie bo kolejny raz straciliście swoją wypłatę na longu lub short BTC :)
#kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zawszespoko: Nikogo nie namawiam :) bo przecież to padnie jak większość :) zawsze jest taka możliwość :) ale ja radzę mieć 10000 monet :) - na wrazie czego :) koszt 200zł :) i spokojny sen że nie straciłeś możliwości stania się może nie milionerem ale człowiekiem z kilkuset tysiącami złotych :) ALE UWAGA TO JEST TYLKO MOJA OPINIA I NIESTANOWI TO PORADY INWESTYJNEJ I MOŻESZ ABSOLUTNIE STRACIĆ CAŁY SWÓJ KAPITAŁ
  • Odpowiedz
@Amelcio: kurde ty to umiesz sprzedać projekt. Czyli co? Kolejna rewolucyjna waluta która niczym innnym sie nie wyróżnia jak bezpieczeństem takim samym jak każde inne tokeny na ethereum, bez żadnych partnerstw, c------m roadmap i ogólnie sprawiającej wrażenie projektu z '15?

zamykam moje wszystkie pozycje na tych scamcoinach czyli bitcoin, ripple, eth i ładuje wszystko tam
  • Odpowiedz