Wpis z mikrobloga

to teraz jeszcze wypisz stuprocentowo oparte w faktach połączenie ideologiczne Stefana z Pisem


@sublingual: Bdury które wykrzykiwał na scenie sa w 100% zgodne z przekazem partii rządzącej, że sędziowie to nadzwyczajna kasta, wsadzająca niewinnych ludzi na rozkaz PO.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: O #!$%@? XDDD dobra to daj mi nagranie wideo gdzie padły własnie te słowa, że stefan mówi o sedziach jako nadzwyczajnej kaście, i że "ludzi" "wsadza" do więzien "na rozkaz PO"

Czas start XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@sublingual: Nie wiem, czy Stefan był PiSowcem, ale jego retoryka pokrywa się z przekazem TVP, która- o dziwo- była jednym z nielicznych mediów, do których miał dostęp w celi... Koleś był skazany za przestępstwa pospolite- co PO miało z tym wspólnego, poza tym, że właśnie rządziło??? No chyba, że uznamy, że wymiar sprawiedliwości jest powiązany z PO, jak ciągle mówi TVPiS...
  • Odpowiedz
@wasted:

TVP, która- o dziwo- była jednym z nielicznych mediów, do których miał dostęp w celi


I po co tak kłamać?
Miał swobodny dostęp do TV4, Info Planszowy, TVP Polonia, TV Puls, Polsat, TVN, TVP Gdańsk, TVP 1, TVP 2, TV Trwam, Superstacja, TVN Style, HGTV, Disney Junior, AXN, Mini Mini plus, TVP Kultura, TVN 7, Paramount Chanel HD, TVN 24 Biznes i Świat, TVN 24, Disney Chanel, Viva Polska, TVN Turbo, Nicelodion, Kino Polska, Polsat Film, Polsat
  • Odpowiedz
Dlaczego oczywisty fake news wiąžacy Stefana W. z planowaniem zamachu w pałacu prezydenckim jest w ogóle dyskutowany, a zdaje się że niektóre osoby nawet w to wierzą? Przecież to najbardziej bezczelna próba zanegowania ideologicznych związków zabójcy z PiSem, która ma zerowe oparcie w faktach.


@SpongeRobertoSquarePantalones: Gościu był w Warszawie, są bilety na potwierdzenie tego. Chciał zabić jakiegokolwiek znanego polityka żeby być sławnym więc zabił niechronionego Adamowicza. To chory na schizofrenię
  • Odpowiedz
Miał swobodny dostęp do TV4, Info Planszowy, TVP Polonia, TV Puls, Polsat, TVN, TVP Gdańsk, TVP 1, TVP 2, TV Trwam, Superstacja, TVN Style, HGTV, Disney Junior, AXN, Mini Mini plus, TVP Kultura, TVN 7, Paramount Chanel HD, TVN 24 Biznes i Świat, TVN 24, Disney Chanel, Viva Polska, TVN Turbo, Nicelodion, Kino Polska, Polsat Film, Polsat Viasat Nature.


@Polinik: Miał dostęp, ale jego chore urojenia nie pokrywają się z
  • Odpowiedz
@wasted:
To się zdecydujcie "miał dostęp tylko do TVP" czy "miał dostęp do TVP, TVN, Polsatu i kupy innych", bo coś się narracja o tym jak to go indoktrynowano do popełnienia morderstwa sypie.
  • Odpowiedz
@Hound: jeszcze w latach 90-tych i później takie sebki potrafiły rozdzielić władzę sadowniczą od pozostałych.
Propaganda pis ostatnich lat, która za wszystko co złe wini po i lewactwo sprawiła, że sebki przestały rozróżniać władzę sadowniczą od ustawodawczej. To jest problem większy od próby podmiany ludzi w sądach na swoich przez PiS.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, na jakies bzdury z planowaniem zamachu na prezydenta wystarczy jakaś plotka, a na powiązanie agresji typa z nienawiścią do sędziow i po, co jest zbieżne z codziennym przekazem mediów rządowych, to już musi być słowo w słowo xD
  • Odpowiedz
@Hound: Nie będzie jedności ze złodziejem, którego nakrywam na plądrowaniu mojego domu, a w ramach kompromisu narodowego mam pozwolić mu tylko zgwałcić żonę. Moim celem jest powrót do pełnej dominacji PO i mediów liberalnych w życiu publicznym, tylko tym razem z ostrym środkami które spacyfikują cały obóz PiS oraz ukrytą w służbach i spółkach klientelę.
  • Odpowiedz
@piker: Taak, to że był w Warszawie znaczy że chciał zabić Dudę, mimo że później winą za nieszczęścia obarcza PO. To jest tak żałosna próba zrobienia z siebie ofiary, że przebija dotychczasowe dno pisowskiej mentalnosci. Nie odkleicie do siebie latki podżegaczy do terroru politycznego.


@SpongeRobertoSquarePantalones: Czemu do mnie piszesz w liczbie mnogiej? Ja jestem jeden. Też masz jakieś zaburzenia? xD

Moim celem jest powrót do pełnej dominacji PO
  • Odpowiedz