Wpis z mikrobloga

Nie będzie jedności ze złodziejem, którego nakrywam na plądrowaniu mojego domu, a w ramach kompromisu narodowego mam pozwolić mu tylko zgwałcić żonę. Moim celem jest powrót do pełnej dominacji PO i mediów liberalnych w życiu publicznym, tylko tym razem z ostrym środkami które spacyfikują cały obóz PiS oraz ukrytą w służbach i spółkach klientelę.


@SpongeRobertoSquarePantalones: STOP NIENAWISCI #!$%@? POKOJ MILOSC #!$%@? POKÓÓÓJ
  • Odpowiedz
@Hound: mocne argumenta, synu.
Standardowe "#!$%@? sąd" na stadionach i innych spedach patologii zostało zastąpione mocno upolitycznionym najazdem na jedną stronę w politycznym sporze. #!$%@? spuszczany sebkom przez policję na np. Marszu niepodległości to wina po, nie? Patusy zamieniły koszulki jp na te z żołnierzami wykletymi a pis gra tym pseudopatriotyzmem i przymila się do nich nakrecajac na przeciwników.

Zmykaj na czarną.
  • Odpowiedz
@SpongeRobertoSquarePantalones: na razie nie wiadomo czy to fake news, ale reakcja pokazuje, że nie będzie zgody. Chodzi o kapitał polityczny. Śmierć polityczna i kapitał może czerpać tylko PO. Niemożliwe, że chciał do prezydenta, bo wtedy potwierdziłoby się, że to czubek, a nie pisowiec. Tak samo było, przy cybie i rosiaku. Niesiołowski ogłosił, że Cyba był też w jego biurze i go szukał, a PiS twierdził że niemożliwe.
  • Odpowiedz
@SpongeRobertoSquarePantalones: @su1ik: sop nie odnotował incydentu, żeby ktoś chciał wtargnąć, ale czy on to faktycznie planował, czy to fake news, czy teraz tak gada to nie wiadomo. Chodzi mi o to, że PiS byloby to wygodne, bo byłby dowód na moim zdaniem fakt, że to nie był typowo polityczny mord, tylko to czubek. PO chce żeby to było tylko ich, nasza smierć, nasz mord i koniec. Pamiętam, że
  • Odpowiedz
nie odnotował incydentu


@WilczurZnahor: no to chyba jest równoznaczne z tym, że to fejk i jest niepotrzebnie wałkowany. Jak to się w ogóle ma do rzetelnego dziennikarstwa? Nijak
  • Odpowiedz
@su1ik: nie jest równoznaczne. News był, że on tak mówi, że był w Wawie i planował. Nie było powiedziane, że wdzierał się i to udaremniono. Pytanie czy te jego obecne opowiadania mają coś wspólnego z prawdą.
  • Odpowiedz