Wpis z mikrobloga

@sublingual: Nie wiem, czy Stefan był PiSowcem, ale jego retoryka pokrywa się z przekazem TVP, która- o dziwo- była jednym z nielicznych mediów, do których miał dostęp w celi... Koleś był skazany za przestępstwa pospolite- co PO miało z tym wspólnego, poza tym, że właśnie rządziło??? No chyba, że uznamy, że wymiar sprawiedliwości jest powiązany z PO, jak ciągle mówi TVPiS...
@wasted:

TVP, która- o dziwo- była jednym z nielicznych mediów, do których miał dostęp w celi


I po co tak kłamać?
Miał swobodny dostęp do TV4, Info Planszowy, TVP Polonia, TV Puls, Polsat, TVN, TVP Gdańsk, TVP 1, TVP 2, TV Trwam, Superstacja, TVN Style, HGTV, Disney Junior, AXN, Mini Mini plus, TVP Kultura, TVN 7, Paramount Chanel HD, TVN 24 Biznes i Świat, TVN 24, Disney Chanel, Viva Polska, TVN
Dlaczego oczywisty fake news wiąžacy Stefana W. z planowaniem zamachu w pałacu prezydenckim jest w ogóle dyskutowany, a zdaje się że niektóre osoby nawet w to wierzą? Przecież to najbardziej bezczelna próba zanegowania ideologicznych związków zabójcy z PiSem, która ma zerowe oparcie w faktach.


@SpongeRobertoSquarePantalones: Gościu był w Warszawie, są bilety na potwierdzenie tego. Chciał zabić jakiegokolwiek znanego polityka żeby być sławnym więc zabił niechronionego Adamowicza. To chory na schizofrenię człowiek,
Miał swobodny dostęp do TV4, Info Planszowy, TVP Polonia, TV Puls, Polsat, TVN, TVP Gdańsk, TVP 1, TVP 2, TV Trwam, Superstacja, TVN Style, HGTV, Disney Junior, AXN, Mini Mini plus, TVP Kultura, TVN 7, Paramount Chanel HD, TVN 24 Biznes i Świat, TVN 24, Disney Chanel, Viva Polska, TVN Turbo, Nicelodion, Kino Polska, Polsat Film, Polsat Viasat Nature.


@Polinik: Miał dostęp, ale jego chore urojenia nie pokrywają się z przekazem
@piker: Taak, to że był w Warszawie znaczy że chciał zabić Dudę, mimo że później winą za nieszczęścia obarcza PO. To jest tak żałosna próba zrobienia z siebie ofiary, że przebija dotychczasowe dno pisowskiej mentalnosci. Nie odkleicie do siebie latki podżegaczy do terroru politycznego.


@SpongeRobertoSquarePantalones: Czemu do mnie piszesz w liczbie mnogiej? Ja jestem jeden. Też masz jakieś zaburzenia? xD

Moim celem jest powrót do pełnej dominacji PO i mediów