Wpis z mikrobloga

@Janusz_Rekina: No fajnie że dla was wszystkich zawód programisty to jest coś niezwykłego i trudnego w nauce ale sporo osób ma komputer od dziecka i zajmuje się tym z pasji, to nie jest żadna mityczna wiedza dla geniuszy. A co do tego konkretnego przypadku to wiadomo, że rodzice #!$%@? się znają i przeceniają dzieci #!$%@? wie jak jest tutaj.
  • Odpowiedz
u nas każdy przyszły informatyk ma na studiach programowanie, nawet jak chce być administratorem czy innym grafikiem.


@Harry19911: No i dobrze. Taki administrator jakieś skrypty będzie pisał, teoria sprawi (a przynajmniej pomoże) w tym, żeby nie pisał totalnego gówna.
  • Odpowiedz
@plushy @Qwertylion: ja to wiem że admini powinni ogarniać programowanie, napisałem o tym w kolejnym komentarzu. Tylko że studenci się upierają że nie chcą programować. Mniej zarobią, ich strata.

@plushy: A z grafikami to zależy. W momencie gdy szedłem na studia, to moja uczelnia oferowała specjalność grafikę 3D na studiach magisterskich informatyki. 3.5 roku ucz się normalnej informatyki, później idź na magisterkę gdzie masz jeszcze trudniejsze programowanie,
  • Odpowiedz
Taki kurs jakiegoś programowania to warto sobie zrobić jak się nic nie ogarnia, tak żeby coś zacząć w tym temacie? Jak zapłace to może będę miał większą motywację


@albertbranka jak nie masz motywacji to nawet najlepszy kurs ci nic nie da. Kurs albo zajęcia na studiach to tylko niewielka baza, którą musisz sam przerobić. Na jedną godzinę kursu musisz przerobić minimum 5 godzin samemu żeby się czegokolwiek nauczyć.
  • Odpowiedz