Wpis z mikrobloga

@Kraciasty_Karowiew: Nie ty ją zagiąłeś, ale wyszedłeś na głupka i co najmniej chama. Dawniej na uczelniach uczyli łaciny - to język, który dawniej spełniał rolę obecnego angielskiego w nauce. Uczeni Polacy musieli go opanować na uczelniach i korona im z głowy nie spadała, mimo, że mówili językiem powszechnie i wspólnie używanym w Europie w środowisku akademickim. Językiem, którego źródłem nie była Polska. Potrzebujesz przykładów dawnych patriotów z ukończonymi uczelniami? Wiesz o
@Kraciasty_Karowiew: #!$%@? takiego żałosnego śmiecia jak ty to dawno nie widziałem.
Współczuję, że ktoś musiał tracić czas.

Angielski nie ma nic wspólnego z komunizmem. Część Polaków jak ja woli się nim posługiwać w sieci bo omija takie bydło jak ty. Idź płakać w poduszkę i nie truj dupy ludziom z działającym mózgiem.

Dla mnie ktoś kto mówi tylko po polsku to śmieć xD
To jest upośledzenie, bo jest 21 wiek i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Kraciasty_Karowiew: ale żałosne. Laska pokazała że jeżeli komuś tutaj po tak krótkiej prezentacji można wytknąć niski iloraz inteligencji to tobie. Zachowałeś się jak obrażony gówniarz z kompleksami. Za to ona urwała konwersację w kultularny sposób. Kultura często idzie w parze z inteligencją. A ta nie jest chyba twoją mocną stroną.