Wpis z mikrobloga

ehhh ja nigdy nie wyjde z tego #przegryw Sparowało mnie z taka dziewczyną na #tinder ma parę kilogramów za duzo, ale nie przeszkadza mi to. Pisaliśmy ze soba dwa dni i wreszcie dała się namówic na #randkujzwykopem . tak jak mnie mame uczyła kupilem jej bukiet kwiatów i udałem się na miejsce spotkania. Widać bylo, ze mocno sie zdziwiła, ze dostala ode mnie bukiet. Tak jakby jedyne kwiaty jakie dostawala byly od jej ojca. Spotkanie minęło w miare dobrze, na szczęscie nic nie #!$%@?. Po spotkaniu odczekałem troche i napisałem z troski o nią czy wrócila bezpiecznie do domu, a ta dalej mi nie odpisuje. Na dodatek chyba usuneła tindera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co zle zrobilem? Jak tak dalej pojdzie, to nigdy nie wyjde z przegrywu...

#pdk
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panpikuss: ja #!$%@? chłopie... Nie jesteś jakimś Romeo-Tristanem, a kobiety w dzisiejszych czasach to nie Julio-Izoldy. Było jeszcze gitarę wziąć, siąść na przeciwko niej i jej zagrać coś romantycznego xddd Idziesz na pierwsze spotkanie z laską z neta czy też szkoły, pracy, czy nawet poznaną w kościele. To się umawiasz jak, kolega z koleżanką i nie traktujesz tego jak wielką randkę. Idziesz na piwo, do kawiarni, później jakiś spacer i tyle.