Wpis z mikrobloga

Mireczki z #uk, nadchodzi ten czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupno materaca. Każdy ma inne upodobania, ale kilku z nas już się urządzało i zapewne nie oszczędzało na tymże, więc chętnie posłucham paru rad przy zakupie - skad polecacie kupic, jaki rodzaj, co byscie zrobili inaczej po kupnie! #meble #sen #dom

jakie tagi dodac? XD
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: a jeżeli sprężyny to chyba oczywiste że bonelowe, ale zależy od Twojej masy, bo jeśli jesteś spaślak ;-) to nie mniej ważny od materaca będzie jego stelaż. Ja generalnie polecam rozwiązania z Ikei, chociaż nie można powiedzieć żeby mieli dobre stelaże. Ale materace całkiem całkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: No i jeżeli masz dużo siana na ten zakup to pomyśl o materacu lateksowym. Ale to już nie Ikea. Jakkolwiek gdybym miał kupować ponownie całkiem prawdopodobne że wybrałbym właśnie lateks.
  • Odpowiedz
@peszmerd no dokładnie jak wyżej - jakość materaca przekłada się na cenę. Ja śpię na kontynentalnym bo kiedyś za dzieciaka miałem okazję pracować przy materacach i jego wykonanie mi zainponowalo w porównaniu do wszystkich innych
  • Odpowiedz