Wpis z mikrobloga

Pytanie dla osób z taku #mikrokoksy i może #dieta
Policzyłem sobie zapotrzebowanie na makro żeby przybrał na wadze.
Przy wzroście 176cm i wadze 64kg wyszlo:
~3000kcal
400g W
128g B
100g T
Mój bf to jest ~10%
Nie jestem w stanie przejść tyle jedzenia, tyle to ja jem w 2 dni, a chce trochę masy mięśniowej zbudować (uczulenie na białko serwqtkowe utrudnia)
Jakieś rady? Co do treningu jestem w stanie sobie sam ogarnąć, ale bez diety to czyste marnotrawstwo energii.
Jedzenie za bardzo męczy, a staram się to urozmaicac. Może jakieś suple, albo doradzicie jak wy to robicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 23
  • Odpowiedz
@DezBero: 1 szejk domowej roboty - 1300 kcal. Musisz z czasem się przyzwyczajać do większej ilości jedzenia, stopniowo sobie dokładaj coraz więcej, rób małe objętościowo posiłki ale kaloryczne np zamiast ziemniaków jedz makaron (mi bardzo dobrze wchodzi xd 200g samego makaronu do jednego obiadu to prawie 700 kcal). I tak na początku z samej czystej michy ci będzie ciężko to wyciągnąć, bo nie jesteś przyzwyczajony ty chudzielcu. Wtedy sięgnij po
  • Odpowiedz
  • 0
@Shodan56 aż tak? A ja pdstawilem od dawna te niezdrowe fast foody :D
Chudzielec to się zgadza, ale nie tak dawno udałoi się rzybrac parę kg do 70. Potem zaniedbalem przez wyjazdy w delegację i znowu efekt jojo
  • Odpowiedz
@DezBero: a mleko bez laktozy moze na ciebie lepiej dziala?
banan + platki owsiane + kakao + ja daje mleko bez laktozy i WPI i jest duzo kalorii
Generalnie to staraj sie nie dopusić do tego żeby być głodnym, zjadles sniadanie poczekaj 20minut i cyk 2 pączki :P
  • Odpowiedz
@DezBero: te 3k to troche sporo jak na taką wagę.
Zacząłbym od 2400-2500 i powoli zwiększał kcal, nie ma sensu jeść na siłę. A zwiększając żarłoniby tam podkręcisz metabolizm.

Polecam #!$%@?ć dużo potreningu np: słodkie płatki(5g tluszczu na 100g max) + owoc + jakieś źródło węgli złozonych np. ryż, do tego źródło białka np. WPC.
50g ryzu + 50g slodkie platki (np. czokoszki) + 200g jabłka + xx g
  • Odpowiedz
  • 0
@paprykarzszczecinski1 dla jednego mało, dla mnie to dużo. Jak zmieniasz tryb życia to jest na początku ciężko :D

@Dranieq bez laktozy też ciężko, potem brzuch nie boli z głodu tylko z innego powodu xd
Ale poszukam jakiś odżywek co. Można dodać do. Wody na bazie czegoś innego

@Shodan56 wtedy pojawia się i tak trądzik, a długo z nim walczyłem, problematyczne, ale zastosuje się do waszych rad
  • Odpowiedz