Wpis z mikrobloga

Prawica zaczyna już narzekać, że media od 4 dni non stop o Adamowiczu, że to już niesmaczne, że ile można, kim on był.

Drodzy prawicowcy i wyborcy PiSu. Od prawie 9 lat codziennie słyszę o Smoleńsku, mimo woli, jako podatnik składałem się na zabezpieczanie miesięcznic, na pomniki Lecha, na bezcelowe ekshumacje, komisje i eksperymenty Macierewicza, mimo woli patrzę na ulicę imienia Lecha Kaczyńskiego, a nawet jego matki. Więc proszę was #!$%@? zamknijcie się bo wstydu nie macie hipokryci.

To był oczywiści język miłości, gdyby ktoś miał wątpliwości.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #adamowicz #wosp2019 #gdansk #polityka
szymeg7 - Prawica zaczyna już narzekać, że media od 4 dni non stop o Adamowiczu, że t...

źródło: comment_IoMwdpVHfgCyGRJVJ5DHIRI5dkKsTq6F.jpg

Pobierz
  • 92
@szymeg7 Uwielbiam memy i różne żarty ze śmierci Adamowicza. Śmieszy mnie też ta cała szopka w związku z jego śmiercią. Kisnę ze Smoleńska 2. Nie, Adamowicz nie był największym polakiem a jego śmierć nie jest spowodowana przez Rosjan. Nie zasługuje na setki ulic.

A teraz coś czego sobie nie wyobrażasz. TAKĄ SAMĄ BEKE MAM ZE SMOLEŃSKA. Najchętniej zburzyłbym te pomniki Kaczyńskiego i przeniósłbym ciało z Wawelu do jego rodzinnej miejscowości.

Nie wyobrażasz
@szymeg7:
No właśnie ten cały cyrk po śmierci Adamowicza jest niemal równie duży co po Smoleńsku (mimo że to nie jest tragedia aż takiego kalibru), czepiają się jakichkolwiek przejawów czarnego humoru, chcą jakieś ustawy skazujące za komentarze w necie wprowadzać i tym podobne dyrdymały, zatem nie zdziwiłbym się gdyby PO zrobiła z tego własne miesięcznice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dowiodły, że część ciał była zamieniona


@z_dystansem: CIAŁ XD

widziałeś kiedy dokładne zdjęcia ofiar katastrofy lotniczej? to były strzępki tkanek najczęściej i żadna komisja na świecie po wypadku nie robi takich dokładnych badań. Nawet jakby u nas chcieli to już by sekta zaczęła nadawać "a dlaczego ciało prezydenta u ruskich jest już trzeci miesiąc, ZDRADA, WOJNA"
@duch_biszkopta:
Ja właśnie porównuję ogólną atmosferę pierwszych tygodni i stwierdzam że może być z tego podobny cyrk. Może nie będzie, ale wiele na to wskazuje. Jak chodzi o temat Smoleńska to PiS od czasu dojścia do władzy też już tego tak nie grzeje, jakoś nie słyszy się o ostatnich miesięcznicach (pewnie dlatego że w ten sposób tylko by przypominali że sami od niemal 4 lat nie umieją ściągnąć z powrotem wraku)
To pozwala na 9 lat wojny, na pomniki, na miesięcznice które ochraniało tysiące policjantów i strażników miejskich?


@szymeg7: Gadasz, jak to PiS zmusza Cię do słuchania o Smoleńsku, żeby 5 minut później samemu grzać temat po raz tysięczny...

Trochę hipokryzja. Trochę autorefleksji. Bo ja też o Smoleńsku słuchać nie chcę, ale dzisiaj to Ty serwujesz mi ten temat, a nie jakiś PiS-owiec.
@jas_wedrownik: i tu nawet nie chodzi o cialo jako jakas swietosc tylko dowod ,ze dana osoba odeszla, taka pewnosc i brak zludzen (w przypadku naglych zaginiec). Tutaj bylo na liscie 96 osob takze rodzina i tak miala pewnosc a kto jest w czyim grobie w takim przypadku to czysty symbolizm. I tak wtedy nie ma "fizycznej" mozliwosci pożegnania sie.