Wpis z mikrobloga

Jestem taka dumna z dokonań prezydenta Trzaskowskiego dla warszawiaków. Tramwaj tolerancji, brak fajerwerków, hotel dla osób LGBT, lekcje tolerancji lgbt. Jest on prezydentem wszystkich warszawiaków, a nie jakiejś wybranej grupy i nie wpycha swojej ideologii na siłę. Może kiedyś będzie kandydował na prezydenta wszystkich Polaków i zrobi to samo. W koncu prezydent bedzie neutralny i...taki przystojny

#czujedobrzeczlowiek #lgbt #trzaskowski #polityka
bayonetta112 - Jestem taka dumna z dokonań prezydenta Trzaskowskiego dla warszawiaków...

źródło: comment_DzHYtndrVEJj1BPca7vmoFTDsj5Au4iR.jpg

Pobierz
  • 18
@bayonetta112: A to jest najważniejsza grupa? Więcej dla biednych Warszawiaków to na razie zrobił Ikonowicz, a nie Trzaskowski. I ciekawe, że skoro jest taki cudownym Prezydentem, to chcesz się go pozbyć, aby startował na Prezydenta Polski. No i co ma Prezydent RP do LGBT jak przecież bez poparcia parlamentu, to nic nie mógłby zrobić? Zejdź na ziemię. No i ten "argument" o tym, że jest przystojny. Polityk ma być skuteczny, a
i tu wychodzi kto ma wieśniackie poglądy XD


@mistellaire: Jak można być wieśniakiem jak ktoś się w mieście tym urodził i wychował?( ͡º ͜ʖ͡º) Przyjezdni psują nam wszystkim opinię, że "warszawiacy" to ogólnie wieśniaki i nigdzie nie potrafią się zachować, a takim przyjezdnym często szajba odwala. Poza tym mieszkają tutaj, a nie wszyscy płacą podatki, tylko odprowadzają tam skąd pochodzą( ͡° ͜ʖ ͡°
i tu wychodzi kto ma wieśniackie poglądy XD


@mistellaire: program Trzaskowskiego to było kopiuj/wklej programu wyborczego Hani GW z poprzednich wyborów i tak było z realizacją a widać czym się prezydent zajmuje. Nie głosowałem na niego i to nie jest mój prezydent, na Dudę gorzej jadą i mówią podobnie a ich od wieśniaków też będziesz wyzywać?( ͡º ͜ʖ͡º)

i tu wychodzi kto ma wieśniackie poglądy XD


@mistellaire: i już jazda po miejscowych, bo przyjeżdżają jakieś przegrywy co nie potrafią się utrzymać będąc u siebie na wsiach, to jest dopiero nienawiść( ͡° ͜ʖ ͡°)