Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomoże ktoś ogarnięty w sprawach radioodtwarzaczy? Otóż patrzę na Pioneer MVH-S1000UB ale nie widzę jego dokładnej specyfikacji, a tuż obok niemalże identycznie tylko, że z czytnikiem CD jest Pioneer DEH-S1000UB. Wyglądają tak samo, ale czy mają nadal te same bajery? Podbicie basu, Eq itp. ? Ktoś wie i może się wypowiedzieć?

Pytam bo mój stary Pioneer DEH-2020MP już powoli dogorywa, ale swoją robotę zrobił i nigdy brzmieniowo mnie nie zawiódł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #radioodtwarzacz #radio #pytanie
  • 8
@wstalemwczesnierano: Wiadomo, że pewnie lepsze, niż jakieś z biedry. Jednak jak dobrze widziałem, to ma opcje podbicia basu, konkretny eq, plus tryby "loud" co w połączeniu z dobrymi głośnikami, może zdziałać cuda. Wiem to po moim starym pionierze, który właśnie działa na podobnych zasadach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej mireczku, powiedz mi czy jak podłączysz tele przez aux, to głośność spada czy normalnie gra? Obsługuje andro przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheOneEyedKing: szwagierka kupiła auto z zakodowanym radiem. Wsadziłem jej na sztuke mega stare Alpine, połowa lat 90 albo i nie. Panel coś nie stykał, usb nie ma więc kupi nowe. No to kupiłem tego pionka. Panel w dotyku to mega tandetny plastik. Ok niska półka, da sie zrozumieć. Zamontowałem i odpaliłem... z całkiem przyjemnie grającego audio jak na Fabię 1 zrobiło się dudniące coś. Żadnej sceny, głębi. Aż trudno mi uwierzyć
@TheOneEyedKing: ustawień trochę ma więc jest tam czym się pobawić. Co do AUX no nie testowałem to się nie wypowiem. Telefon pod usb tez nie testowałem ale jako pamięć masowa powinno trybic. Pendrive 16 GB (bo taki miałem wolny) czyta. Dwa razy miałem komunikat error ale nie wiem czym było to spowodowane. Niestety nie łączy mi się z aplikacją na androida bo chyba to radio nie obsługuje.
@wstalemwczesnierano:
@cypisek84:
Panowie widzę dwie różne opinie i teraz nie wiem co o tym sądzić. ¯\_(ツ)_/¯ Właśnie głównie zależy mi na obsłudze pendrive, eq, podbiciu basu, trybie loudness, ale szczerze troszkę nie ogarniam, a wiem, że właśnie mój stary 2020MP miał takie cuda i gra zajebiście. Macie może coś w z tymi bajerami? Aby ładnie grało? Jakieś sugestie?

A co powiecie mi o KENWOOD KDC-DAB35U? Widzę, że napchane bajerów, ale