Wpis z mikrobloga

via Android
  • 47
@DzonySiara no mój też ładnie sobie spał, ale ja na każde jęknięcie, stęknięcie, kichnięcie, gwałtowny ruch, szybszy oddech, itp. itd., stawałem na baczność... Może się przyzwyczaję, ale póki co, panicznie się boję, żeby mu się nic nie stało i przez to śpię na jedno oko
  • Odpowiedz
@Mapril wyśpisz się w pracy ;) mikrodzemki między kliknięciami, gotujesz wodę na kawę śpisz, sikasz spisz, przejrze sobie mirko hrrr hrrr hrrr...


Dużo zdrowia dla młodej lub młodego, a Tobie cierpliwości tak w uj i jeszcze kawałek.
  • Odpowiedz
  • 174
@Mapril nie ma co panikować dziecko też musi się nauczyć co i jak :) bo jak na razie to się zastanawia po uj je żeście wyciągnęłi z ciepłego miejsca z funkcją żarcia.
  • Odpowiedz
@Mapril: To jak zepsujesz dziecko takim zachowaniem zobaczysz dopiero przy drugim dziecku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie martw się człowiek taki jest że kawałek nieba by chciał dać, zawsze być jednak to nie zawsze dobrze.

Nie ma drugiej takiej gry RPG z tyloma konsekwencjami wyborów których nie jesteś w stanie przewidzieć.
Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Mapril: Poczekaj, czekają Cię jeszcze etapy rozwoju skokowego, ząbkowanie i inne dziwne historie, przy których z rozrzewnieniem będziesz wspominał pierwsze nieprzespane noce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mapril: Właśnie #!$%@? mnie głowa po prawie 4 latach bez porządnego wyspania się. Córka przez 2 godziny w nocy miała kryzys egzystencjonalny, a w dodatku sypia po 9 godzin max. No i pokój obok chłopak lvl 1 xDDD

Dżizas. Jak ja pragnę pospania 23-7 kilka dni z rzędu, z długim prysznicem, książką, seksem z żoną... ( _)
  • Odpowiedz
@Mapril: mata oddechowa przydaje się jeśli dziecko od początku (jeszcze w szpitalu) ma jakieś problemy. Tak przynajmniej nam mówili. Jako ojciec z 3 miesięcznym doświadczeniem ( ͡ ͜ʖ ͡) powiem: czym mniej gadżetów tym lepiej. Kup kokon niemowlęcy (wpisz hasło w Google), kładź dziecko do spania na boku, do przodu się nie przewali.

  • Odpowiedz