Wpis z mikrobloga

@uczihaobito: najgorsze jest w narkotykach, że zaczynamy widzieć to co nie zobaczymy gołym okiem :) te uśmieszki znajomych/przyjaciół, każdy chce dla Ciebie dobrze a potem wychodzi w jakim żyłes kłamstwie. Ogólnie to co się dzieje na świecie złego. Dla mnie narkotyki są bardzo źle, ponieważ niszczą zdrowie, praktycznie nie wiesz co przyjmujesz, ale dobre aby zobaczyć te wszystkie kłamstwa, tą sztucznosc, te wspaniałe znajomości... Ale się cieszę, że od miesiąca nikt
@atteint: owszem otwierają, żyłem w tej iluzji o której czytałaś. Na codzień zaślepiony dziewczyna, idealnymi znajomymi a po narkotykach widziakem jak moja dziewczyna patrzy na kumpla. Czulem, że coś jest nie tak. Okazalo się, że jak zerwałem z nią miesiąc temu to 2 tygodnie temu się ustawili razem :) nie wiem czy mnie zdradzała czy nie, ale troszkę dziwne co? Że normalnie idealna dziewczyna, a po pasie... Dla mnie otwierają oczy
@Wyjscieprzegryw99: głupote, zakłamanie potrafie dostrzec będąc trzeźwy, jestem bardzo wrażliwym mentalnie człowiekiem, jednocześnie jeśli ruszysz kogoś z mojej rodziny to potrafiłbym skręcić kark i nasrać do wnętrzności. Dragi są ucieczką od tego gównianego życia w moim przypadku.
@atteint: też może przesadzam, ale nie dużo siedziałem w internecie bo codziennie coś się działo za dzieciaka. Wykop to moje pierwsze forum na którym pisze swoje przeżycia itd. Nie skasuje konta, bo tu jestem anonimowy i mogę opisać swoje problemy, które mam które doświadczyłem. A ty nie uważasz, że otwierają?