Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zainteresowanych tagiem #leczymywojtusia. Niestety wracamy z najgorszymi możliwymi wieściami. Nasz syn Wojtuś po 9 miesiącach heroicznej walki przegrał z chorobą.

Pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za wasze wsparcie, za polecenia lekarzy, specjalistów, za wsparcie finansowe. Za to, że byliście z nami. Szczególnie dziękuję @Saute, który włożył wiele wysiłku i serca w naszą walkę. Bez tych wszystkich słów wsparcia i otuchy na pewno nie bylibyśmy tak silni i zmotywowani by walczyć. Jesteście wspaniałą społecznością.
  • 257
O kurde. :( Trzymajcie się. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie mogę sobie wyobrazić, co czujecie. (,)

Nie pamiętam, gdy mój brat odszedł w wieku 7 lat, ale widziałem, jak czasami rodzice byli smutni, a szczególnie, gdy mama płakała. Po jakimś czasie jest lepiej. Musicie się trzymać razem. ()
@Horvath czytałem Wasza historię od początku i byłem pod ogromnym wrażeniem Waszej siły. Jaki ogrom woli zycia i przetrwania tkwi w tak małym ciałku i jak wiele są w stanie zrobić rodzice dla swego dziecka.. To takie smutne, że często ten heroiczny wysiłek rodziców, lekarzy, bliskich i nadludzka sila dziecka nie wystarczają. Współczuję bardzo i życze Wam teraz jeszcze więcej siły bo znów przed Wami trudny, może najtrudniejszy czas..