Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zainteresowanych tagiem #leczymywojtusia. Niestety wracamy z najgorszymi możliwymi wieściami. Nasz syn Wojtuś po 9 miesiącach heroicznej walki przegrał z chorobą.

Pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za wasze wsparcie, za polecenia lekarzy, specjalistów, za wsparcie finansowe. Za to, że byliście z nami. Szczególnie dziękuję @Saute, który włożył wiele wysiłku i serca w naszą walkę. Bez tych wszystkich słów wsparcia i otuchy na pewno nie bylibyśmy tak silni i zmotywowani by walczyć. Jesteście wspaniałą społecznością.
  • 257
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Horvath: o #!$%@?, jak mi przykro, nawet nie wiesz jak bardzo może być przykro randomowi z neta na taką wieść, sam mam dzieci i nie wiem jak bym się czuł w takiej sytuacji jak Ty. Pewnie rozdzierała by mnie niemoc, pustka aż mi się oczy szklą...
Mirku, wykorzystaj ten czas żałoby tak byś nie musiał wracać do złych wspomnień.

Naprawdę mi smutno, jadę po alko bo aż mam ochotę
Stary, siedze z żoną przy telewizorze i czytam to ze łzami. Sami mamy dzieci i czasami mnie ciary ze strachu przejda jak pomyslimy, ze któremuś mogłoby coś sie stać.

Nie mogłeś pomóc swojemu dziecku a my nie jesteśmy w stanie pomóc Tobie, bo stała sie prawdziwa tragedia przez którą musisz przejsc z żoną. Ty z nią.

Pójdę dalej, mam w dupie poprawność o równouprawnieniu między miedzy kabietą a mężczyźną i chcę Ci