Wpis z mikrobloga

Ale nie wiem czy się zorientowaliście, te kilometry już dawno uległy #!$%@?. Przejrzałem kilkanaście wpisów niżej, i jednym wychodzi liczba na minusie, następny to liczy jako liczbę na plusie i tak w kółko. Chyba, że tak ma być - ale trochę to by było dziwne.
Nie znam się, bo może 3 razy udzieliłem się w tym tagu, ale czy nie powinno już dawno być resetu i liczenia od początku?
#rowerowyrownik
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alkonauta: Zwykłe odejmowanie znudziło się części osób, były pomysły na trochę inne kolejne edycje np. dodawanie km od 1 stycznia i reset co roku z porównywaniem ile przejechaliśmy itp. no ale nie było zbytnio komu tego ogarnąć od strony technicznej i upadło. No cóż może na wiosnę jak więcej osób będzie jeździć, to zrobimy zrzutę na informatyka i ktoś jeszcze spróbuje reanimować ten tag ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale nie wiem czy się zorientowaliście, te kilometry już dawno uległy #!$%@?. Przejrzałem kilkanaście wpisów niżej, i jednym wychodzi liczba na minusie, następny to liczy jako liczbę na plusie i tak w kółko. Chyba, że tak ma być - ale trochę to by było dziwne.

@Alkonauta:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: Ok coś tam zrobiłem trzeba by ruszyć i zobaczyć czy działa. Niestety bez informacji zwrotnych od bota. Można ruszyć tag i poprawie co tam jeszcze może być nie tak, a następnie zrobię stronkę statystyk
  • Odpowiedz