Wpis z mikrobloga

@maze: Sencor SBL 2200WH, tani ale dziala w sumie juz 2 lata wiec godny polecenia.

@SH91: tez ostatnio na herbe sie przestawiam, tylko ja lubie zimne napoje i na przerwie w pracy do jedzenia najprosciej isc do automatu po sliwkowego tarczyna. Coli wcale duzo nie pije ale ucieszylem sie, ze wrocila cherry z cukrem bo ta bez byla ochydna.

@RatKing: musisz byc strasznie #!$%@? jezeli potrafisz sie #!$%@? i
@5684379: Na Ice Tea też mam patent. Robie w 1,5 litrowym dzbanku 5 torebek herbat, 8-10 łyżeczek cukru (bo mimo wszystko różowa lubi słodkości), cytryna, czekam aż wystygnie i do lodówki na całą noc, a na rano Ice Tea jak ta lala do śniadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze do obiadu zostanie.

Można oczywiście do butelki przelać pół litrowej i wziąć do pracy. Smaczne i zdrowe,
@garniturowiec: tez bym nie przesadzala z tym hejtem, sam pamietam, ze pilem same slodkie napoje typu cola czy inna oranzada, wode tylko z sokiem. Wszystkie pieniadze zawsze szly na slodycze i to te podle zeby bylo wiecej xD albo na chipsy.
@garniturowiec: normalnie, do dzisiaj kocham czekolade ale wole zwykla wode od slodkich rzeczy. No i ja zawsze lubilem owoce wiec staram sie jest duzo owocow zamiast slodyczy. Dzieci jak to dzieci, te co duzo begaja wygladaja dobrze. Prawde mowiac teraz o wiele wieksza wage sie przyklada do tych dzieci niz za naszych czasow, wiem bo mam swojego mlaca i obracam sie w tym dzieciecym swiecie. Ludzie bardziej swiadomi, czasami ida za