Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. Pytanie do osob w dlugim #zwiazki : po jakim czasie od rozpoczecia zwiazku zaczeliscie bez skrepowania przy sobie pierdziec ? xD
2. Jak sprawa gazow wyglada u was podczas jednonocnych lub kilkudniowych lozkowych przygod z #tinder ? xD

#zwiazki #rodzina #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
1. Pytanie do osob w dlugim #zwiazk...

źródło: comment_OqKue5scTzQNywbWAolVUEzskwDrOyOw.jpg

Pobierz
  • 11
1. Pytanie do osob w dlugim #zwiazki : po jakim czasie od rozpoczecia zwiazku zaczeliscie bez skrepowania przy sobie pierdziec ? xD

2. Jak sprawa gazow wyglada u was podczas jednonocnych lub kilkudniowych lozkowych przygod z #tinder ? xD


@AnonimoweMirkoWyznania: od razu, nie można być z drugą osobą w intymnych kontaktach nie dzieląc otwarcie intymności ;)
Ognia z armaty i tyle, dodatkowo w ten sposób ustanawiasz dominację. Mówię serio.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wkrótce po ślubie, czyli w 6 roku związku. Dodam że to ona pierwsza wytoczyła działa i na początku mi to przeszkadzało ale w sumie odpowiada mi taka obopólna dekompresja komory.

Jeśli chodzi o szczeniackie lata randkowania i ons to dostawałem magicznych mocy powstrzymywania grzmotów na dowolny okres czasu.

Mam nadzieję że zaspokoiłem waszą ciekawość, dla wnikliwych bardziej szczegółowo opiszę w autobiografii