Wpis z mikrobloga

ale teraz moi znajomi mają dzieci i czuję się jak wygryw


@pilsko321: Ja w sumie mam tak samo ale czuję się jak przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym w wieku 50-60 lat mieć już dorosłe dzieci żeby móc coś z nimi robić póki zdrowie pozwala.
  • Odpowiedz
@xzxzxz a czy ty chcesz mieć faceta? Jak tak to może ci się wydaje, że chcesz mieć faceta i się może wstydzisz facetów? Generalnie jak masz 20 lat to chyba nic straconego i jeszcze se znajdziesz.
  • Odpowiedz
Mimo wszystko nie chce być wiecznie sama a czuję że mnie to czeka xD musiałam się wyżalić komuś. Sama nie wiem czemu się przejmuję tym co inni myślą, to chyba jedyna sprawa przy której zastanawia mnie co inni myślą
  • Odpowiedz
@Pieczyw: nie wstydzę się, mam dobre kontakty z facetami, to też trudne pytanie dość, bo nie jest tak że chcę czy nie chcę. Po prostu dziwnie się z tym czuję bo mi niedługo 20 pyknie, nie wiem czy umiem swoje myśli i uczucia dobrze wyłożyć tu xd
  • Odpowiedz
@xzxzxz pewnie jesteś na studiach, to jeszcze będziesz miała czas na romanse. Jak naprawdę chcesz mieć faceta, a bajera ze kolegami nie wchodzi w grę to może portal randkowy?
  • Odpowiedz
@xzxzxz: Zależy jakie masz potrzeby emocjonalne. Jeśli czujesz, że brakuje Ci kogoś przy boku to zastanów się nad związkiem, a jeśli nie no to po co się pchać w jakąś relację bez potrzeby? Każdy ma jakieś swoje priorytety i potrzeby i nie oglądaj się na innych. Najważniejsze jest to, czego Ty potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@Pieczyw: no studiuję i teraz to jest największym priorytetem i źródłem ogólnej radości z życia. Portal randkowy zdecydowanie nie, no to nie moje klimaty. No i jak mówiłam, nie jest tak że chcę tylko tak dziwnie mi z tym że nie mam xd
  • Odpowiedz
@xzxzxz: Masz 20 lat. Pewnie dopiero zaczynasz studia i to jest chyba najlepszy okres na to, żeby kogoś poznać. Korzystaj z tego i nie zamykaj się na nowe znajomości, a spotkasz kiedyś kogoś z kim będziesz szczęsliwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz