Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli kobieta zdradza, tłumacząc to tym, że miała chwile słabości bo mnie przy niej nie było to co to znaczy Mirki? Jak można kogoś zdradzić i podać za powód chwilę słabości... co za debilne określenie.
Czy można za takie coś wybaczyć mając na względzie dobro dziecka?

#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 46
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak można pytać o takie rzeczy na wykopie? Tu nie dostaniesz dobrych rad. Ja uważam, że nie można wybaczyć, ale nie wiem jak bym powiedziała za 30 lat. Może bym inaczej myślała? Aktualnie 2 rok w małżeństwie mi leci, na takim etapie bym odeszła.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja uważam, że zdrada jest nie do wybaczenia, ale też nie mam dziecka, więc mam inną perspektywę. Kwestia, czy będziesz umiał wybaczyć i zaufać na nowo. Trudno powiedzieć. Moim zdaniem jak się kogoś kocha to się go nie zdradza, tym bardziej, gdy ma się z tą osobą dziecko. Wtf.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobro dziecka najważniejsze ale co to za małżeństwo jak nie będziesz mógł zaufać drugiej połówce, zawsze już będziesz miał jakieś podejrzenia, gdzie była co robiła. Nie miła atmosfera. Sama się przyznała?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mitycznego dobra dziecka najlepszym rozwiązaniem nie są rodzice za wszelką cenę razem, ale szczęśliwe osoby, które się wzajemnie szanują, darzą uczuciem i dają tym przykład dziecku. Jeżeli po takim wydarzeniu będziesz gardził swoją żoną, nie akceptujesz takiego zachowania, to niestety nikomu na dobre wasz związek nie wyjdzie.
  • Odpowiedz