Wpis z mikrobloga

pora podsumować tę żenuę co ją przed chwilą zobaczyłem

- focus nadal nie łapie na osmo
- dejta nowego makbuka na testy półroczne
- na targach nie było internetu aby napisać posta na insta, fb, że nie będzie vlogów bo makbuk zdechł
- wrzuć poradnik jak dostać się na CES gdy jest już po CES no ale może w 2020 się uda - powodzenia!
- przyjechał z elżi - oczywiście film zgłoszony jako brak oznaczenia reklamy
- wyjazd spontaniczny, wizy do USA łatwione na dzień przed przylotem - SZALEŃSTWO KURNIA! - oczywiście elżi wpadło na ten sam pomysł, że spontanicznie ich wyśle na CES - SZALEŃSTWO KURNIA!
- ŁAPA W KIESZENI BO LEPIEJ WYGLĄDA - no ale on przecież tagu nie czyta, nie no PONTON nie kompromituj się teraz
- gada do osmo, że nie pokaże LV bo to już było rok temu i nie ma sensu po czym bierze kam i nagrywa jak idzie przez miasto
- spirometria płuc wskazana po tym sapaniu od małych dystansów
- oczywiście aukcji nie można było odpalić wcześniej z LV wtedy gdy najwięcej ludzi w niedzielę szukało czegoś ciekawego do licytacji na orkiestrę

#mocnyvlog #106kgwlv #106kgontour #ponton
astri - pora podsumować tę żenuę co ją przed chwilą zobaczyłem

- focus nadal nie ł...

źródło: comment_k8j1hzAKkyWMBAV8nozNqr1otj9MKI8I.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Ciekawe, bo jak kiedys byl w NY (tam byl sponsorowany chyba przez Acera) to cale vlogi potrafil nagrywac i skladac na telefonie. Niezla wymowke znalazl. Rycerzyki uwierza, a moze nawet ktorys z patoemigracji podesle mu dzialajacego MacBooka.
  • Odpowiedz
@astri: 13 minut bełtu o niczym. Wieśniacka czapa krzywo założona na ten tępy łeb. Okulary w ciemnym hotelowym pokoju. Muzyka do ujęć z przed kilku lat, postępy widzę coraz lepsze. Cel przedśmiertny spełniony, a z jego sapaniem i trybem życia, to może nadejść prędzej niż później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@astri: a tak w ogóle to żeby wystawić aukcje WOŚP potrzebowałem dorwać jakiś komputer bo z applowego telefony się niestety nie dało...
  • Odpowiedz