Wpis z mikrobloga

@wykopowynoob: no wiem wiem. potrzebujesz spokoju, nadmiar bodzcow Cie meczy. mnie zaś ich niedostatek. jak nic sie nie dzieje, wieje nuda to tez mnie zaczyna glowa bolec i jakos #!$%@? sie czuje.
na szczescie jest mirko to zawsze moge zrobic jakas inbe xD co udaje mi sie z powodzeniem, bo kazda zarzutka ląduje w goracych xD
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: Mnie nic tak nie drażniło jak kolesie nalegający na spotkanie po zamienieniu 5 wiadomości, z czego pierwsza to było "co tam", a trzecia "xD". Jak mam ochotę się spotkać to sama daję znać, że mam ochotę. Im bardziej druga strona nalega, tym bardziej czuję, że nie mam ochoty. Zamiast normalnie najpierw porozmawiać, to oni się skupiają na perswadowaniu spotkania. Szlag chce trafić.

Byłam na dwóch randkach z tindera. Obie
  • Odpowiedz
@crazykokos: Przeczytałem "nadmiar BOLCÓW Cie meczy. mnie zaś ich niedostatek" i sobie myślę wtf xDDD Co do nadmiaru bodźców ( ͡° ͜ʖ ͡°) to spotykałem się z podobną dziewczyną jak opisujesz siebie. Co weekend Imreza do godziny 4 w nocy i po 4h snu i tak cały czas latała jak z motorkiem w dupie. Budziła mnie rano jak ja musze spać 10h żeby jakoś funkcjonować xD
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: Ja miałem sytuacje w której napisała do mnie dziewczyna (ona sama), że czasami mnie widuje jak wychodzę z pracy, pogadaliśmy z dwie godziny, z racji tego, że rozmowa się kleiła to zaproponowałem kawę a ta mnie usuneła ... a szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@crazykokos hmm dziwne, bo w sumie jestem bardziej introwertykiem niż ekstrawertykiem, ale nie mam problemu siedzieć w klubie do rana, ostatni raz byłem w pt do 5 rano. Też siedzę w wawie i nie ciągnie mnie na wieś, no chyba że na emeryturze. Z tym tańczeniem na podescie to kilka razy się zdarzyło, ale to zostawiam różowym paskom xD
No i jak na introwertyka przystało robię w IT ( ͡º
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: haha z tymi bolcami dobre xDDD
no ja mam podobnie. tez mecze. i weekend bez imprezy, wyjazdu, czegos aktywnego to weekend stracony. no chyba, ze mam kaca i zdycham albo jestem chora.
eks mowil na mnie "sloneczko", bo zawsze bylam taka radosna, pelna energii :D
  • Odpowiedz
@kososki: to zobacz co napisal @wykopowynoob o swojej bylej.
ja jestem tego typu dziewczyna. spie malo, rano sie budze, wlaczam muze i juz biegam na najwyzszych obrotach.
na dluzsza mete dla introwertyka to moze byc meczace a i dla mnie jak ktos gada "no usiadz w koncu, uspokoj sie, co ty tak latasz"
chce mi sie pic o 5 rano? no to cyk, zakladam spodnie, biegne na stacje czy
  • Odpowiedz
@crazykokos a może masz ADHD? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam kumpla co też wszędzie go było pełno, gdzie ciągle nadmiar energii go rozpiera i z obserwacji wychodziło, że laski nie leciały na niego. Chyba było to w pewnym sensie mało męskie, takie pajacowanie, za to idealnie wpasowywal się w friendzone jako kumpel do zabawy xD
  • Odpowiedz
@crazykokos a tak poza tym to ściemniasz xD
Gdybyś była takim dynamiczniakiem jak mówisz to nie siedzialabyś teraz na tym portalu dla przegrywów tylko szła w tango i to bez względu na sypiacy właśnie w wawie śnieg ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crazykokos 27lvl i bez pracy? Ale taguj #przegryw xD
Poza tym dla dynamiczniaka to żadna wymówka, miałaś cały dzień na rozeslanie cv, żeby ounkt 20 rozpocząć b4, następnie udać się na clubbing, by na finiszu skończyć w luzztrach ( ͡º ͜ʖ͡º)
No tak, ale dzisiaj wtorek więc pewnie atencja by się nie zgadzała xD
  • Odpowiedz