Wpis z mikrobloga

@crazykokos Wiesz ludzie są różni i na tych randkach mogło im zabraknąć inwencji twórczej Ja staram się jako tako podtrzymywać rozmowy ale jak nie widzę zainteresowania to kasuję parę bo to strata mojego czasu. P.S. jedyne co ratuje Wonder Woman to Gal Gadot ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@patrzpan: no mozna tez gadac o glupotach, byle czym - bez zadnego wysilania sie, podtrzymywania rozmowy i jest fajnie ¯\_(ツ)_/¯
ja po prostu musze czuc, ze jest sens sie spotkac, ze bedzie fajnie, ze nie zmarnuje swojego czasu.

co do wonder woman- to taka analogia do mnie, jestem tak samo waleczna i nieustraszona :D a gal gadot ma troche dużą glowe, nie wiem. mam do niej neutralny, obojetny stosunek
  • Odpowiedz
moj czas jest zbyt cenny zeby marnowac go na jakiegos nudziarza czy nieodpowiednia osobe


@crazykokos: serio? W czym Twój czas jest cenniejszy od czasu faceta? I ktoś ma się starać o taką kobietę która uważa się za lepszą od wszystkich i nie potrafi od siebie 4h dać...? Właśnie dlatego nie warto bo na dłuższą metę to i tak nie wypali z takim podejściem kobiet.
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: xD
moj czas jest tak amo cenny jak tego faceta. Dlatego uwazam, ze zamiast fokusowania sie na tym zeby tylko sie ze mna spotkala to powinni jakos starac sie poznac czy wgl jest sens. Zeby tego czasu nie tracic.
ja jestem w 94% ekstrawertykiem, wiec raczej logiczne, ze z typowym introwertykiem nie dogadam. inny temperament itd.
ale nie, uparlem sie i bede ją meczyc o te spotkanie po raz
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: dobrze. ja lubie co weekend tanczyc w klubie do rana, uwielbiam ten sposob rozladowywania energii. jestem energiczna, ciekawa swiata, potrzebuje wielu bodzcow. jedni czuja sie swietnie na wsi, w ciszy, spokoju a ja w centrum wawy, w wielkich miastach- to tutaj czuje, ze zyje i to wlasnie to daje mi kopa i jeszcze wiecej energii.
wiec jak? clubbing co sobote czy co piatek? (aha i jesli chodzi o tanczenie
  • Odpowiedz
@crazykokos: Tzn nie o to mi chodziło, ja jestem introwertykiem i też wolę pisać, nigdy na spotkania nie nalegam, a nawet często babki chciały pierwsze, a ja niezbyt :D. Tylko to zdanie mi się rzuciło w oczy jak by Twój czas był najcenniejszy. Tak czy inaczej jak typ uparcie chce się spotkać to bardzo wątpię że jest introwertyczny :P
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: oj no zdarzylo mi nabrac pare razy a byl nudny jak flaki z olejem. mowie z doswiadczenia:D
moj czas jest dla mnie najcenniejszy. dla Ciebie- Twoj. i to normalne, tak powinno byc. nie ma co sie denerwowac :D
  • Odpowiedz
@crazykokos skąd wiesz, że w 94%?( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym wcale nie powiedziane, że introwertyk dogada się tylko z sobie podobnym. Pewnie dla niejednej ekstrawertyczki Chad będący intrkwertykiem nie stanowiłby problemu
  • Odpowiedz
@kososki: no robie te rozne teskt od gimnazjum i zawsze wychodzi 93%, 94% albo 95% :D wiec wybralam posrednio.
patrz komentarz wyzej " ja lubie co weekend tanczyc w klubie do rana, uwielbiam ten sposob rozladowywania energii. jestem energiczna, ciekawa swiata, potrzebuje wielu bodzcow. jedni czuja sie swietnie na wsi, w ciszy, spokoju a ja w centrum wawy, w wielkich miastach- to tutaj czuje, ze zyje i to wlasnie to
  • Odpowiedz
@crazykokos: ej ale ja żartowałem :P Podobają mi się takie energiczne dziewczyny pomimo że totalnie się z nimi nie dogaduję. Zresztą zazdroszczę wszystkim ekstrawertykom bo mi ciągle brakuje energii do czegokolwiek. Straszne to jest i nie polecam xd
  • Odpowiedz
@crazykokos: Nie no czasem pozamulać, a być spowolnionym całe życie to jest totalnie inny poziom xd Ekstrawertycy sobie pewnie nawet z tego nie zdają sprawy jak to jest, ale czuć na każdym kroku że ten brak energii ogranicza rozwój człowieka zawodowo, społeczni, fizycznie i ogólnie w wielu dziedzinach. No ale jest z tego jeden pożytek - można być informatykiem xD
  • Odpowiedz