Wpis z mikrobloga

@Politoczika Kosztuje w #!$%@?, to nie zakola że się zmieścisz w 10-20k. Dodatkowo przy całej górze jest duża szansa, że się nie przyjmie. Za te pieniądze to rzeczywiście wolisz zainwestować w ładne, modne ubrania, perfumy i w ogóle o siebie zadbać. Bycie łysym to wcale nie jest dramat.
@Politoczika: W Polsce z jakieś 100 tyś, ale nie przeliczyłem tego dokładnie. Za granicą jeszcze więcej. Ale jest też opcja taka jak dr Maral i może w 20 byś się zamknął.
Jeżeli nic nie masz na górze to raczej nie ma sensu robienie przeszczepu, bo to nie będzie wyglądać, uwierz. Już lepiej w system zainwestować, jak musisz mieć coś na głowie.
@Politoczika:

na cala gore nerwooda 6 to jakies 20 000 zl. Trzeba dwie operacje , jedna 10000zl i druga tez 10k - lacznie ppewnie bedzie trzeba jakies 6000 graftow.. Zakladajac ze masz gesty i dobry donor to moze to bedzie jakos wygladalo , jak masz jasne i mizerne wlosy to szkoda czasu.
@Politoczika: To zależy co masz na myśli, pisząc o całej głowie. Ja właśnie jestem w Turcji, 2 dzień po zabiegu. Tu robią całe głowy, ale muszą mieć z czego pobrać.