Wpis z mikrobloga

@Siemien: W tej cenie Vectra C kombi. Ma ogromną ilość miejsca, zarówno na tylnej kanapie jak i w bagażniku. W założonym budżecie kupisz egzemplarz z ostatniego roku produkcji. To auto ma bardzo dobre zabezpieczenie przed korozją. Z silników polecam diesle fiata 1.9 (zwłaszcza wersje 150KM, tylko po zakupie usuń klapy wirowe i będziesz miał spokój), a z benzyn 2.0 turbo i 3.2 V6. Unikaj tylko modeli ze skrzynią biegów M32.
  • Odpowiedz
@BajerOp: Z elektroniką absolutnie żadnych problemów. Mam ją od 2015 roku (1.9 120KM). Kupiłem krajową z przebiegiem 150kkm. Dzisiaj mam 200kkm. Przez ten czas wymieniłem w niej:
-sprzeglo alternatora (dwa razy)
-dwie sprężyny przód
-dwa łożyska przód
-komplet sprzęgła z dwumasą
-łaczniki stabilizatora
Teraz przygotowuje się do wymiany świec żarowych bo jak się zaczęły mrozy to zaczęła ciężej palić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gadgetztan
@mateusz-bogacki
@BajerOp
@Trent

Staram sie celowac w benzynę żeby założyć tam gaz w przyszłości i jak ognia unikam automatów. Mam c3 citroena i właśnie wkładam w niego około 3 tyś.
Myślałem o megan albo lagunie. Kumpel wspominał też coś o bmw z 3 litrowym silnikiem (pod gaz podobno dobra).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Trent
@mateusz-bogacki

No właśnie też wcelowac w coś czego dużo jest na rynku zeby i części jakoś w miare kupić.

Dziękuję za wiadomości siadam na otomoto i będę szukać. Chyba ze macie jeszcze jakaś stronke do polecenia?
  • Odpowiedz
@Siemien: Jeszcze coś: zakładam, że w tych pieniądzach bierzesz pod uwagę BMW 5 e39 (budżet 15-20K)? Licz się z tym, że znalezienie zdrowego egzemplarza może okazać się karkołomne. Te auta niezależnie od budy, były często katowane najpierw przez niemieckich Helmutów a później przez polskich sebixów. Może powinieneś poszukać czegoś w Szwajcarii?

  • Odpowiedz