Wpis z mikrobloga

#rozowepaski i #niebieskiepaski potrzebuję pomocy, bo #logikarozowychpaskow jest powalająca jeśli chodzi o #zwiazki, aż czasami odechciewa się kogoś poznać pomimo tego, że bym chciał.

Nie mam problemu z poznaniem kogoś, szczególnie przez neta, przejście do spotkania to też nie jest większy problem. Ale właśnie po tym wstępnym zainteresowaniu to mija, czasami trwa to dłużej, jednak ostatecznie laski mnie spławiają małymi tekstami o byciu "zbyt dobrym" albo ignorują.
Nie jestem żadnym betą, bo nie dam dobie wejść na głowę i jak coś mi nie pasuje to to mówię. W czym tkwi problem? W tym, że nie jestem #chad i nie jestem "agresywny" w tych próbach czy o co chodzi, bo laski same nie wiedzą czego chcą ()
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorrki memorki, ale nie pykło tylko robić jakieś szopki?


@d0t3r: większość osób nie jest na tyle dojrzała emocjonalnie, albo boi się konfrontacji dlatego mówi ci takie rzeczy, albo robi tzw. "ghosting" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiesz @d0t3r nie znam cię i ciężko mi powiedzieć, co się innym loszkom może w tobie nie podobać ( _), rzuciłam najprostszym wyjaśnieniem. Może je osaczasz, no wiesz, tu krzesełko odsuniesz, tam podasz kurtkę... Może cały czas pytasz jak się czuje, czy jej dobrze w towarzystwie. A może przepraszasz za to, że istniejesz. Albo chcesz się za szybko r----ć.
No nie wiem xD
Coś musi być na rzeczy,
  • Odpowiedz
@d0t3r Jeżeli dostajesz feedback, że jesteś zbyt dobry, to znaczy, że jesteś zbyt dobry. Teraz tylko uświadom sobie, w jaki sposób.

Może za bardzo chcesz się przypodobać, bo już Ci zależy, albo na spotkaniach za słabo prowadzisz relację w kierunku seksualnym.

Musiałbyś więcej napisać o samych spotkaniach.
  • Odpowiedz