Wpis z mikrobloga

  • 386
Dobra ludzie, dajcie spokój. Zginął człowiek oczywiście wielka strata ale jak czytam komentarze że ktoś się nie umie pozbierać że płacze to się za głowę łapie przecież większość nawet nie miała pojęcia o jego istnieniu. Dziennie umierają ludzie czy to naturalnie czy to w wypadku i nikt o tym nawet nie mówi. A coś mi się wydaje że niektórzy przeżywają to bardziej niż śmierć członka rodziny "oddawaj cześć zmarłym i waleczny dbaj o żywych" #wosp #gdansk #wosp2019
  • 25
  • Odpowiedz
@Kipper: wracając wczoraj z pracy słuchałem Radia Gdańsk, w którym to co kilka minut był nowy rozmówca - przedsiębiorcy, dyrektorzy, opozycyjni politycy (w stosunku do PO). Z racji tego, że jest to rozgłośnia publiczna to podziewałem się jakichś pytań z dupy, porównywania tej sytuacji do ataku na biuro poselskie PiS w Łodzi itd.
Ale nie. Wszyscy ludzie, łącznie z politykami należącymi do PiS, wspominali go niezwykle ciepło, prawdopodobnie ze łzami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sing I dobrze, żal i inne uczucia takie się trzyma w sobie ewentualnie dzieli z bliskimi a nie afiszuje na poklask w internecie.
  • Odpowiedz
@Kipper: nie rozumiesz? Znów jest sensacja hehe, ci wszyscy nudni ludzie którzy nie wiedzą co zrobić z życiem wypełzają ze swoich nor żeby chociaż przez chwilę się czymś zająć i poudawać przejęcie, zawsze jakiś temat do plotkowania i obrzucenia kogoś gównem.

Za jakiś miesiąc będzie kolejny temat i nikt już nie będzie o tym mówił, co najwyżej będą jakieś gównotematy w tabloidach nakręcające wojenkę polityczną.
  • Odpowiedz