Wpis z mikrobloga

  • 386
Dobra ludzie, dajcie spokój. Zginął człowiek oczywiście wielka strata ale jak czytam komentarze że ktoś się nie umie pozbierać że płacze to się za głowę łapie przecież większość nawet nie miała pojęcia o jego istnieniu. Dziennie umierają ludzie czy to naturalnie czy to w wypadku i nikt o tym nawet nie mówi. A coś mi się wydaje że niektórzy przeżywają to bardziej niż śmierć członka rodziny "oddawaj cześć zmarłym i waleczny dbaj o żywych" #wosp #gdansk #wosp2019
  • 25
  • Odpowiedz
@Kipper: spotęgowane może być faktem, że działo się to podczas finału imprezy do której dużo ludzi się włączyło, czy to przez pokolowy patrol, wolontariat z puszkami czy też danei tych 10 gr by mieć naklejkę na kurtce.

Edit: Pamiętam, że za gówniaka, ponad 15 lat temu światełko do nieba było czymś szczególnym i dla mnie, patrzyłem z okna w bloku w stronę głównego miasta by popatrzeć na fajerwerki. Moment ataku
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
Ja mam w dupie czy to był prezydent, polityk, kosmonauta czy bezdomny. Życie to życie zawsze szkoda gdy się kończy ale nie widzę sensu takich akcji jak tu się odbywają.
  • Odpowiedz
@Kipper: Ja nie płaczę. Raczej jestem #!$%@? że ktoś nie potrafił uszanować świeckiego święta i że mi zabił prezydenta którego wybrałem wprawdzie jako mniejsze zło ale jednak.
  • Odpowiedz
@Kipper i te wpisy na fejsbuku "żegnaj ojcze zostawiłeś obywateli tego miasta swoje dzieci" To się robi śmieszne pomału. Szkoda człowieka no ale bez jaj. To nie męczennik.
  • Odpowiedz
  • 0
@mathix kupowanie mieszkan od deweloperów ze zniżką, posiadanie akcji dewelopera, dożywotnia zasadanie w radach nadzorczych prywatyzowantch spółek to mniejsze zło od czego?
  • Odpowiedz
@Kipper mi szkoda chłopa, ale nie szlocham po nim i jak widzę tych płaczących ludków na fejsbukach czy nawet na wypoku to ja #!$%@?, jako można się tak nakręcać, wodę z mózgów robią im te telewizje
  • Odpowiedz
@kaaban: Od PiS-iorów. Sorry ale Gdańsk się zajebiście rozwijał za Adamowicza. Nie chcę ryzykować popsucia tej sytuacji tylko dlatego, że miał on jakieś szemrane interesy.
  • Odpowiedz
@motaboy: "normalny" człowiek zastanawia się, co się dzieje z jego krajem, że tło polityczne daje pozwolenie na usmiercenie człowieka. Wypowiadałam się już pod innymi postami, że sama nie mam nic wspólnego z Gdańskiem i niezależnie, gdzie to by się stało i kto jest tego ofiarą - powinno zastanawiać i skłaniać do reakcji, że pod naszym nosem zaczyna się samowolka i samosądy. Co będzie dalej? Ataki na tle religijnym? Śmierć za
  • Odpowiedz
@Kipper: czy ja wiem czy większość nie wiedziała o jego istnieniu, to był bardzo znany polityk. Ja jestem z Gdańska ale wiem kto jest prezydentem Poznania, Krakowa czy Warszawy, to nie jest jakaś wiedza tajemna, bez przesady.
  • Odpowiedz
@savanna:

"normalny" człowiek zastanawia się, co się dzieje z jego krajem, że tło polityczne daje pozwolenie na usmiercenie człowieka. Wypowiadałam się już pod innymi postami, że sama nie mam nic wspólnego z Gdańskiem i niezależnie, gdzie to by się stało i kto jest tego ofiarą - powinno zastanawiać i skłaniać do reakcji, że pod naszym nosem zaczyna się samowolka i samosądy. Co będzie dalej?


Wszystko wskazuje na to, że ta sprawa nie ma ŻADNEGO "tła politycznego" jak usiłuje się dorabiać. Gość jest niespełna rozumu, przepaliły mu się zwoje w więzieniu i akurat trafiło na to, że w czasie kiedy go skazano, rządziła PO, a on mieszkał na wybrzeżu więc upatrzył sobie Adamowicza. Równie dobrze mogła wtedy rządzić Polska Partia Przyjaciół Piwa, świr mieszkać np. w Wygwizdowie i odgrywałby się na prezydencie
  • Odpowiedz