Wpis z mikrobloga

Między świętami a sylwestrem głównym tematem na wykopie był "projekt klaudiusz". Miałem wtedy urlop i na te kilka dni pojechałem do rodziców. Trochę mi się nudziło i założyłem fake konto na badoo (wolę badoo, bo można założyć konto na adres e-mail, a tinder wymaga numeru telefonu lub facebooka). Zrobiłem to jedynie z nudów i ciekawości. Nie miałem zamiaru nikogo wystawiać, bo w ogóle mnie to nie bawi (btw: sam kiedyś byłbym wystawiony przez dziewczynę).

Eksperyment nie miał na celu wykazać, że kobiety patrzą na wygląd, bo jest to dla mnie oczywiste (moje słabe wyniki na photofeeler tłumaczą brak sukcesów na badoo). Poza tym, sam patrzę na wygląd (np. 1, 2), więc nie mam pretensji do kobiet, że robią tak samo.

Nie miał być to eksperyment naukowy, więc nie zależało mi na dużej wiarygodności mojego profilu. Użyłem zdjęcie modela Drew Hudson, które znalazłem na stronie http://viva.pl/moda/najseksowniejsi-mezczyzni-modele-na-instagramie-26721-r3/. Wątpiłem, czy jakakolwiek kobieta łyknie tak oczywistą zarzutkę.

W ciągu bardzo krótkiego czasu od założenia konta dwie dziewczyny odpisały na moje "cześć". Do innych już nie pisałem, bo i tak nie byłbym w stanie prowadzić więcej niż dwóch rozmów jednocześnie. Dziewczyny z wyglądu były raczej przeciętne i mnie osobiście nawet się podobały. Wątpię jednak, czy podobałby by się gościowi, którego zdjęcie wykorzystałem.

Screenów nie wkleję, bo nie robiłem. Całych rozmów też nie przedstawię. Jedynie dwie najciekawsze kwestie.

Jedna miała zdjęcia samej twarzy. Było widać, że raczej nie jest szczupła. Poprosiłem ją o przesłanie zdjęć całej sylwetki. "Wy faceci patrzycie tylko na wygląd" - napisała. Już miałem pisać, że jest hipokrytką, bo to fake konto i odpisała modelowi z instagrama, a gdybym napisał do niej ze swojego prawdziwego konta, to by mi nie odpisała. Pomyślałem, że gdybym się przyznał, to mogłaby zgłosić konto i by mnie zablokowali. Napisałem, że wbrew pozorom nie oczekuję sylwetki miss fitness, lecz po prostu zwykłej zadbanej dziewczyny. Dodałem, że sam poświęcam dużo czasu i wysiłku, by dobrze wyglądać, więc chciałbym, by dziewczyna też wyglądała raczej dobrze. Nie pamiętam, co dokładnie odpisała, ale chyba się obraziła i był to koniec naszej rozmowy.

Z drugą piszę o wszystkim i o niczym. Nagle ona wyskakuje z tekstem "jest coś, o czym powinieneś wiedzieć". Pytam, co to jest. "Mam dziecko" - odpowiada. Napisałem, że mi to nie przeszkadza (co niby miało sugerować, że chodzi mi tylko o seks, a nie stały związek). Albo nie zrozumiała, co miałem na myśli, albo taki układ też jej odpowiadał, bo wcale się nie zbulwersowała, lecz kontynuowała rozmowę.

Potem nastąpiła przerwa, bo matka mnie zawołała na posiłek, a potem jeszcze zadzwonił do mnie kumpel, żebym do niego wpadł. Gdy wieczorem wróciłem do domu i wszedłem na badoo, konto było już zablokowane. Musiałem się zweryfikować zdjęciem, by je odblokować. Oczywiście tego nie zrobiłem. Koniec "eksperymentu".

#klaudiusz #p0lka #badoo #tinder #stulejacontent
Pobierz wyjzprz2 - Między świętami a sylwestrem głównym tematem na wykopie był "projekt klaud...
źródło: comment_CO9J6oRSfDDcNIZGQyL3O4u3TIWGBlC5.jpg
  • 3
@Veritas_liberabit_vos: https://www.wykop.pl/wpis/35101479/

Najśmieszniejsze jest to, że te mało która z dziewczyn 7-9/10 z wyglądu, z którymi sparowało mojego chada, napisała jako pierwsza, za to zrobiła to zdecydowana większość wśród moich par 5-6/10 z wyglądu (raczej nie przesuwałem zbyt wielu dziewczyn na tym poziomie w prawo, chad miał za zadanie uzbierać najlepsze sztuki, ale kilka się trafiło).


To jest dla mnie komiczne, ale i przerażające oraz dołujące. Różowe paski 5-6/10 z wyglądu
Z drugą piszę o wszystkim i o niczym. Nagle ona wyskakuje z tekstem "jest coś, o czym powinieneś wiedzieć". Pytam, co to jest. "Mam dziecko" - odpowiada. Napisałem, że mi to nie przeszkadza (co niby miało sugerować, że chodzi mi tylko o seks, a nie stały związek). Albo nie zrozumiała, co miałem na myśli, albo taki układ też jej odpowiadał, bo wcale się nie zbulwersowała, lecz kontynuowała rozmowę.


@wyjzprz2: Ziom, kobietom