Wpis z mikrobloga

@Lookazz: I zamiast posiadania nielegalnych kopii do których zawsze masz dostęp masz legalne kopie do których możesz stracić dostęp w każdej chwili.

Mam nadzieję że więcej deweloperów będzie publikować swoje gry na GOG.com, tam przynajmniej gry możesz posiadać na tej samej zasadzie co torrenty. Masz pliki instalacyjne = masz grę.
  • Odpowiedz
@supra107 raczej odwrotnie gog z czasem spadnie z rowerka albo ktoś ich wykupi i zamknie... Narazie zero szkody robią dla dużych opychaja indyki i jakieś starocie :/
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Każdy za to chce być najwyraźniej idiotą, który płaci za gry, do których ma tylko dostęp, a nie posiada na własność.
Masz jakieś dane odnośnie wieku piracących? Zarobków?
Bo jak na razie brzmi to jak niczym nie uzasadnione, idiotyczne poczucie wyższości.
  • Odpowiedz
@cysiekw: @ejadaz689: Chodzi o to że kupując grę na GOG można pobrać instalator i zachować go, przez co nadal ma się dostęp do zakupionych gier, tak jak to dawniej było z płytami CD/DVD. Nie da się tak zrobić na Steamie, a jeżeli zachowa się zainstalowaną grę na Steamie, to jest bardzo, ale to bardzo wysokie prawdopodobieństwo że ta kopia wymaga Steama do poprawnego działania. Wprawdzie są programy jak SmartSteamEmu, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@supra107: Oczywiście można pobrać instalator ale ile osób pobiera instalatory wszystkich posiadanych gier?

A zresztą na GOG też nie jesteś właścicielem gry tylko licencji. Spróbuj sprzedać grę z GOG skoro jest twoją własnością.
  • Odpowiedz
@supra107: pobierasz grę. pobierasz/tworzysz cracka. wszystko ładnie opisane trzeba wiedzieć gdzie szukać. Choć jeśli chodzi o Steam... raz zakupione gry nigdy nie wygasną, nawet gdy je deweloper skasuje ze sklepu. W tej chwili nie możesz kupić starszego PESa. Ale nadal kto kupił ma go w bibliotece.

Inna sprawa że takie gadanie to gadanie które można rozbić na wiele czynników. Zrobisz kopię na dvd to się popsuje po czasie, bo płyty niszczeją.
TymRazemNieBedeBordo - @supra107: pobierasz grę. pobierasz/tworzysz cracka. wszystko ...

źródło: comment_ztp3R6bIspxaUKdKvX8SxSk8y1zu16vt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Chodzi o to że kupując grę na GOG można pobrać instalator i zachować go, przez co nadal ma się dostęp do zakupionych gier, tak jak to dawniej było z płytami CD/DVD. Nie da się tak zrobić na Steamie, a jeżeli zachowa się zainstalowaną grę na Steamie, to jest bardzo, ale to bardzo wysokie prawdopodobieństwo że ta kopia wymaga Steama do poprawnego działania. Wprawdzie są programy jak SmartSteamEmu, ale wtedy można już mówić
  • Odpowiedz
@supra107: Upadek steama xD Czyli mogę kraść czyjeś produkty, bo może, ale tylko MOŻE za XX lat upadnie platforma do udostępniania gier? Hym... Coraz ciekawsze macie wytłumaczenia kradzieży xd
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Aż musiałem przeczytać twój komentarz dwa razy, bo nie wierzyłem xD
Odpowiadasz na pytania które nie zostały zadane,

Bo nie każdy chce być dalej złodziejem


bronisz coś co nie zostało zaatakowane,


odnosisz się do słów które nie padły

Kiedy było inaczej?


Nieźle xD
  • Odpowiedz
@cysiekw: Nie, sugerowaniu że hurr piraty to dzieci, co na gry nie majo. Bez popierania tego stwierdzenia jakimiś konkretnymi danymi, to tylko i wyłącznie budowanie otoczki jakiegoś bzdurnego elitaryzmu

@ejadaz689:

Ja po prostu nie chce być złodziejem, który bierze sobie za darmo czyjąś pracę


...zapomniałeś dopisać 'i dlatego chcę płacić za dostęp do gier' w platformie popierającej gówniane akcje (ktoś jeszcze pamięta płatne mody na Steam? I słowa samego
  • Odpowiedz