Wpis z mikrobloga

Może się nie znam i nie czuję konwencji, ale jeśli eksperyment #klaudiusz ma polegać na zemście, to sama zainteresowana musi o tym wiedzieć. Samo wystawienie laski to nic. Powinna na końcu usłyszeć, że faktycznie została wystawiona celowo, np. musi zostać poinformowana, że nie dla psa kiełbasa i taki maczo nie będzie tracił na nią cennego czasu, co najwyżej mógł z niej zażartować. Albo np. że ją olał i nie przyszedł, bo ma 600 par i w międzyczasie trafiła mu się lepsza opcja.
#tinder #p0lki @janusz_pol
  • 6
@agnieszkakolec Ja bym się przejęła, gdyby mnie wystawiono, ale raczej nie dziewczyna, która sama zagaduje do kolesia i od razu chce się spotkać. Takie raczej mają z czego wybierać i przez to są pewne siebie. Ale i tak eksperyment za mało przemyślany, można by było podkoloryzować dla efektu.
@wykopowynoob nie wiem, ile tych rozmów było wrzuconych, ale ja kojarzę tylko, jak om wulgarnie każe jeszcze czekać, a one obrażone blokują. Efekt taki, że księżniczkowaty typ laski strzela focha, bo facet raczy się spóźniać pół h. Powinno być tak, że się #!$%@?, bo nią wzgardzono, a nie "bo się samochód zepsuł" i jej się znudziło. Wtedy to by było emocjonujące i w klimacie zemsty ( ͡ ͜ʖ ͡
@Boczka: Eksperyment miał zaboleć normickie dziewczyny które korzystają z tidnera i białorycerzy którzy nie potrafią uwierzyć w to że na ich miejscu jest 10 klaudiuszów których dziewczyna wybierze zamiast nich.

Bo akurat jakas dupa sie przejmie ze jeden typek nie przyszedł


@agnieszkakolec: myślę że samym eksperymentem przejęło się znacznie więcej osób niż tylko te wystawione dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) o czym świadczy to że po