Wpis z mikrobloga

@fundacjawosp: bardzo wysokie wyniki zbiórki świadczą o tym, że ludzie są z wami. Nie dziwię się Panu Jerzemu, że zwątpił, mam nadzieję że podniesie się po tym ataku i nadal będziecie działać mimo przeciwności losu.
  • Odpowiedz
Szczerze nigdy nie przepadałem za samą osobą ale zawsze popierałem akcję więc Jurek nie poddawaj się !!!
  • Odpowiedz
@4x80: To że rzekomo akcja WOŚP jest upolityczniona, dowiedziałem się dopiero od nawiedzonych konserw. Dla dobra życia publicznego to połowa polityków powinna się usunąć w cień, ale #!$%@? się do gościa, któremu jako jedynemu nie można chyba niczego złego zarzucić i który dokonał najwięcej dobrego. #!$%@? mnie strzela jak widzę jak dużo osób jedzie po Owsiaku...
  • Odpowiedz
@ntdc: Chciałbyś żeby to była polityczna zielonka. Wy wszystkim chcielibyście wmówić że WOŚP i inne wam nie pasujące inicjatywy są upolitycznione, żeby łatwiej wam było je zwalczać i ośmieszać żenujący człowieku.
  • Odpowiedz
nie mieszac polityki do wosp


@afe1: WOŚP JEST POLITYCZNA. Pogódźcie się z tym, że ci którzy wspierają WOŚP i ci którzy wyznają te, a nie inne wartości polityczne to ci sami ludzie, bo robią obie te rzeczy z tego samego powodu - są dobrymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@4x80: A woodstock już tak skrajnie upolityczniony, że przypomina wiec popracia jedynej słusznej opcji. Dlatego od lat już nie jeżdżę, RiGCZ mi nie pozwala.
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Pierwszy raz od dawna zrobiło mi się naprawde przykro że osoba która potrafiła łaczyć polaków w słusznym celu została zniszczona przez hejt. Ten naród na niego nie zasługiwał. Jak powiedział stonoga bedzie was pis je**ł w dupe
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Nie rozumiem, jak mogliście opublikować coś takiego:

W tym kraju tak się zakręciliśmy od tych trzech lat, że nie możemy nawet uszanować takiego dnia jak Finał WOŚP.

Dlaczego w takim momencie przychodzi Panu Owsiakowi do głowy polityka?
  • Odpowiedz